Įkvepiančių moterų toli ieškoti nereikia – lietuvės žavisi A. Adamkiene ir savo aplinkos moterimis

Moters dienos proga socialiniame tinkle „Facebook“ vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ pasiteiravo, kuria moterimi profilio lankytojai labiausiai žavisi. Komentatoriai negailėjo gerų žodžių tiek savo artimoms moterims – mamoms bei sesėms, tiek ir žinomoms šalies moterims – dažniausiai minima pirmoji šalies ponia Alma Adamkienė.

Minint Tarptautinę moters dieną socialiniuose tinkluose pasiteiravus apie moterį, kuri labiausiai žavi, komentatoriai suskubo pasidalinti savo mintimis. Tarp žinomų šalies sportininkių, menininkių ir politikės bei visuomenės veikėjos. Dažniausiai savo elegancija komentatorius įkvepia pirmoji šalies ponia Alma Adamkienė.

Aktorė, žinoma ir socialiniuose tinkluose Žiedūnė Mardosaitė pritarė šiai nuomonei ir paantrino, kad ją taip pat labai įkvepia verslios moterys, tos, kurios drąsiai siekia savo tikslų.

„Man moteriškumas yra visiška ramybė, subtilumas, solidumas, sąmoningumas, savęs priežiūra ir nuolatinis tobulėjimas. Taip pat šiuolaikinė moteris yra versli siekianti savo tikslų, siekianti kažko, kad ir neįmanomo. Moteris man yra lyg kovotoja“,  – pokalbyje apie moteriškumą su „Eurovaistinės“ komunikacijos vadove Laura Bielske dalijosi Ž. Mardosaitė.

Prancūzijos meno ir literatūros ordino riteris prof. dr. Eugenijus Skerstonas sako, kad dažnai kasdienę laimę užgožia ir tai, kad nesugebame jos pastebėti „Kada mes per daug domimės kitų gyvenimu, pamirštame gyventi savo gyvenimą ir tai yra labai didelė problema. Kitų gyvenimo džiaugsmo sąskaita, nebūsi laimingas“, – pastebi jis. Anot profesoriaus, svarbu suprasti, kad kinas, romanai nėra realus gyvenimas, todėl nereikėtų stengtis jo atkartoti, nors ieškoti juose įkvėpimo būtina.

Keliais šimtais komentarų socialiniame tinkle pasidaliję interneto naršytojai atkreipė dėmesį ir į tai, kaip svarbu pastebėti savo aplinkos moteris, kurios dažnai tampa svarbiausiu įkvėpimo šaltiniu – mamos, sesės, draugės, o kartais ir pačios, tereikia pastebėti ir įvertinti savo išskirtinumą.

Komentaruose taip pat dažnai minėta menininkė Nomeda Marčėnaitė, prezidentė Dalia Grybauskaitė, laidų vedėja Beata Nicholson, aktorė Inga Jankauskaitė ir kitos žinomos moterys.

Pranešimą paskelbė: Laura Bielskė, Eurovaistinė, UAB

Facebook Comments