Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

„Iki“ didina humanitarinę pagalbą Ukrainos žmonėms

Vienas didžiausių Lietuvoje prekybos tinklų „Iki“ didina paramą su agresija susidūrusiems Ukrainos žmonėms humanitarinėms organizacijoms perdavė jiems skirtas būtiniausias higienos priemones ir maisto produktus. Paramos perduoti beveik trys pilni vilkikai.

Prekybos tinklas Raudonajam Kryžiui ir „Maisto bankui“ perdavė kasdienių būtiniausių priemonių, taip pat sauskelnių kūdikiams ir vaikams. Dar savaitgalį šioms organizacijoms „Iki“ pradėjo tiekti maisto produktus.

„Solidarizuojamės su Ukrainos žmonėmis, remiame juos ir remsime toliau, paramą užtikrinsime tiek, kiek prireiks“, – sako Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė.

„Iki“ jau pasiūlė įdarbinti iki kelių šimtų prieglobsčio ieškančių ukrainiečių ir užtikrinti jiems visas socialines garantijas. Taip siekiama padėti jiems jaustis tikresniems dėl ateities ir sparčiau integruotis mūsų šalyje.

Mažmeninės prekybos tinkle „Iki“ šiuo metu dirba beveik 6 tūkst. darbuotojų. Tinklui priklauso 231 parduotuvė, pirmoji Šiaurės Europoje autonominė parduotuvė su „Iki“ prekės ženklu, du logistikos centrai, kulinarijos gamybos centras bei trys regioninės kepyklos. „Iki“  taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“.

Pranešimą paskelbė: Gabrielė Valaitytė, UAB „Publicum“
„Iki“ didina humanitarinę pagalbą Ukrainos žmonėms

Facebook Comments