Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Ieškant diskretiško vibratoriaus

sekso prekėsKeistas reikalas yra tos sekso prekės. Vaikštai po sekso muziejų Monmarte, Paryžiuje, žiūri į tuos šimtamečius eksponatus, prieš tūkstančius metų darytus piešinius ir supranti(nors jau seniai tą žinojai), jog seksas egzistuoja ko ne nuo didžiojo sprogimo, sekso žaisliukus naudojo visais laikais, tačiau pasakyti tėvams, jog nori įsigyti vibratorių, kažkodėl neįmanoma. Sovietų užauginta karta sekso neturėjo, vibratoriais nesinaudojo ir laiko tai paleistuvystės įrankiu. Gal dėl to ir į sekso prekių parduotuves sudėtinga nueiti nevarstomai smerkiančių žvilgsnių (laimei el.parduotuvės gelbėja). Tad štai šios dienos misija, rasti diskretišką, tylų, nepastebimą vibratorių, kuriuo būtų galima naudotis net jei už sienos gyvena pulkas žmonių.

Šiuolaikiniai vibratoriai gali būti įvairiausių dydžių ir formų. Itin patrauklūs mini vibratoriai. Nedidukai, apie 11 cm ilgio vibratoriai puikiai telpa net kišenėje, juos lengva paslėpti rankinuke ar namuose. Dažnai tokie mini vibratoriai būna net užmaskuoti, jiems suteikta tam tikra forma (pvz. lūpdažio).

Paslėpti vibratorių kuomet jis neveikia visuomet įmanoma, o ką daryti, jog tylią naktį jo motoriukas neprižadintų visų kaimynų? Reikia ieškoti itin tylaus.

Vienais tyliausių pristatomi OVO vibratoriai. Jų esama kelių rūšių. OVO F4, F7, F11, F9 yra truputėlį skirtingų formų bei spalvų vibratoriai, kurie pasižymi ne tik tyliu ir diskretišku veikimu, bet ir švelniu, prie kūno šilumos greitai prisitaikančiu paviršiumi(pagaminta iš silikono). Prabangiai atrodantys vibratoriai taps išties geras pasirinkimas ieškant diskretiškumo.

Ne ką blogesnis variantas – Feelz Toys – Fonzie Vibrator. Tylus, tačiau galingas ir turintis septynias vibravimo funkcijas. Pagamintas iš silikono, tad liečiant atrodo, lyg liestum tikrą odą, dėl to itin malonus naudoti. Skirtas G taško bei klitorio stimuliacijai, šis vibratorius nepaliks nė vienos abejingos.

Renkantis internetu visuomet sunku supranti kuris aprašyme „tylus“ yra išties tylesnis už kitą „tylų“. Praktiškas patarimas – peržiūrėkite vibratorių pristatymo video. Juose paprastai įjungiamas vibratorius, tad galite video girdėti ar garsas ryškus ar visai nesigirdi. Jei nesigirdi – tuomet tai yra tai ko jums reikia.