Į Kauną sugrįžta 12-oji paroda „Rinkis prekę lietuvišką“

Šį savaitgalį, spalio 9-11 dienomis į Kauno „Žalgirio“ areną sugrįžta tradicinė, jau 12-ąjį kartą organizuojama Lietuvos gamintojų paroda „Rinkis prekę lietuvišką“ bei neatsiejama jos dalis – kūrėjų erdvė „Mados pasažas“. Nuo penktadienio iki sekmadienio vyksiančioje parodoje lankytojai ne tik turės galimybę atrasti šalyje sukurtus aukštos kokybės produktus, bet ir susipažinti su aukso medaliu apdovanotais, geriausiais parodoje pristatomais gaminiais.

„Kaip ir kasmet, taip ir šiemet tikimės, jog paroda „Rinkis prekę lietuvišką“ taps ilgalaikio bendravimo tarp gamintojų ir klientų pradžios vieta. Ne paslaptis, jog daugelis mažųjų Lietuvos kūrėjų neturi galimybės patekti į didžiuosius prekybos centrus, tačiau savo produkcija tikrai gali maloniai nustebinti vartotojus. Tad ši paroda ir yra unikali tuo, jog tai bene vienintelė vieta, kur kokybės, įdomių ir originalių gaminių ieškantys pirkėjai gali susipažinti su tuo, ką siūlo mūsų šalies gamintojai“, – sako parodą organizuojančios UAB „Ekspozicijų centras“ vadovas Erikas Piskunovas.

Per 240 dalyvių ir geriausiųjų rinkimai

12-oji paroda „Rinkis prekę lietuvišką“ prasidės nuo intrigos – gaminių, įvertintų šių metų parodos aukso medaliu, apdovanojimų. Visą rugsėjį pateiktas paraiškas vertino kompetentingų narių komisijos ir tik penktadienio rytą tiek patys konkurso dalyviai, tiek visuomenė sužinos laureatus.

Tiesa, organizatoriaus teigimu parodoje laukiama per 240 dalyvių, tad per tris savaitgalio dienas lankytojai galės susipažinti, išbandyti bei gamintojo kainomis įsigyti ne tik aukso medalius iškovojusius gaminius, bet ir šimtus ar net tūkstančius kitų. Renginio dalyviai lankytojus stebins maisto produktų ir gėrimų degustacijomis, kosmetikos ir buitinės chemijos, aprangos bei aksesuarų įvairove, sprendimais būstui ir interjerui.

„Paroda nusidrieks per du „Žalgirio“ arenos aukštus. Žemutiniame aukšte lankytojų lauks šalyje gaminamų maisto ir gėrimų, kosmetikos, didžiųjų aprangos gamintojų, būsto temų stendai. Tuo tarpu pirmajame arenos aukšte bus įkurtas jau tradicija tapęs „Mados pasažas“. Čia sudarome sąlygas smulkaus verslo atstovams,  mados, drabužių, aksesuarų, papuošalų kūrėjams pristatyti gaminius, naujas kolekcijas ir papasakoti įkvepiančias savo prekės ženklų istorijas“, – sako parodos organizatorius.

Galimybė ne tik apsipirkti, bet ir įgyti verslumo žinių

Parodos metu lankytojų bei dalyvių lauks ne tik galimybė įdomiai apsipirkti, bet ir proga pasisemti naujų žinių. „Žalgirio“ arenos amfiteatre vyks Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei rūmuose veikiančio Enterprise Europe Network ir Eksportuotojų klubo konferencija „Eksporto kodas. Kaip neiššvaistyti geros krizės?“ bei maisto pramonės technologijų rinkos aktualijas atliepsiantis Nacionalinio maisto ūkio klasterio informacinis renginys „Bioekonomika ir maisto pramonės ateitis. Kaip mes įveiksime iššūkius?“. Taip pat trečiuosius metus iš eilės parodoje įsikurs VšĮ „Versli Lietuva“ Socialinio verslo prekybos arka, subursianti šalies socialinių verslų atstovus.

Parodos organizatoriaus teigimu, ypatingas dėmesys bus skiriamas saugumui. Kartu su „Žalgirio“ arenos komanda, organizatoriai įdiegė papildomus saugos sprendimus, kurių dėka bus užtikrintas lankytojų srautų reguliavimas bei išlaikyti rekomenduojami atstumai tarp dalyvių. Taip pat daug dėmesio buvo skirta tinkamo vėdinimo bei erdvių dezinfekcijos klausimams.

Paroda „Rinkis prekę lietuvišką“ prasidės jau spalio 9-ąją dieną, penktadienį, 10 val. ryte ir tęsis iki 11-osios dienos, sekmadienio, 16 val. popiet. Siekdami visų saugumo, bilietus į parodą įsigyti organizatoriai rekomenduoja elektroniniu būdu. Bilietus platina kakava.lt.

Pranešimą paskelbė: Ilma Gibavičienė, UAB „Ekspozicijų centras”

Facebook Comments