Verslo dovanų idėjos: 10 patarimų

verslo dovanu idėjos

Rasti patikimus partnerius versle tikrai nėra paprasta. Juk dažniausiai ne tik norisi juos turėti apskritai, tačiau ir kurti lojalų ryšį, kuris leidžia plačiai vystyti abiejų verslų galimybes.

Norint palaikyti glaudžius santykius reikia ne tik laikytis sutartų taisyklių, tačiau ir stiprinti tarpusavio santykius mažomis dovanėlėmis. 

Šiuo metu verslo dovanos labai dažnai yra įvardijamos kaip būtinybė, kurios reikalauja etiketas. Jeigu nebežinote kuo galima nustebinti verslo partnerius – šiame straipsnyje pateiktos verslo dovanų idėjos turėtų Jums praplėsti akiratį.

Medžiaginiai maišeliai.

Klasikinė dovana yra verslo logotipu puošti maišeliai. Tinka ne tik partneriams, tačiau ir klientams, taip pat darbuotojams. Spaudos galimybės yra labai plačios, tad papuošti bet kokiu spaudiniu maišelius yra ne tik paprasta, tačiau ir darbai atliekami greitai. O tokia dovana yra labai praktiška, bus, tikėtina, naudojama. Taigi, tam tikra prasme tampa ir gera reklama.

Darbo kalendoriai.

Verslo partneriams siūlome dovanoti darbo kalendorius. Geriausia ne paprastus, tačiau kurtus būtent jiems, asmeniškus. Lazerinės graviūros galimybės yra labai plačios. Pavyzdžiui, galima graviruoti medinius arba odinius kalendoriaus viršelius.

Pakabinami kalendoriai-planuokliai.

Planuojantiems laiką taip pat tiks ir kalendoriai-planuokliai. Čia esminis dalykas, kad įmonės gali pagaminti planuoklius su Jūsų norima nuotrauka. Kiekvienam klientui arba verslo partneriui galima kurti vis kitokį. Taip parodote pastangas ir asmeniškumą.

Rašikliai.

Klasikinė dovana yra rašiklis. Asmeniška ir dažniausiai praktiška. Verslo plotmėje dovanoti rašiklį reiškia parodyti pagarbą. Svarbu, kad jis būtų geros kokybės. Taip pat verta graviruoti, kadangi tuomet rašikliui bus suteikta daugiau asmeniškumo.

Puodeliai.

Dar viena klasikinė dovana yra puodelis. Dažniausiai vertinama dėl to, kad yra gana universali ir tuo pačiu naudinga. Vėlgi, reikia dovanoti tokius, kurie yra puošti įmonės logo. Tuomet tai bus tarsi nemokama reklama.

USB.

Gali atrodyti, kad šiais laikais USB laikmena nėra reikalinga. Tai nėra tiesa. Net ir šiais laikais atmintukai labai plačiai yra naudojami daugelyje sferų. O verslininkams, kurie su savimi turi visada turėti daug informacijos, tačiau nenorintys, kad ji būtų tinkle – tai yra tobula, maža dovana, kuri tikrai bus naudojama.

Valgomos dovanos.

Galima partneriams arba darbuotojams dovanoti valgomas dovanas. Nuo medaus iki džiovintų vaisių. Dažniausiai tokios dovanos yra universalios ir patinka daugeliui. O dar viena maža smulkmena, kad jos tinkamos ir verslo partneriams, ir darbuotojams, ir klientams.

verslo dovanos kalėdoms

Lietsargiai.

Nuo lietaus puikiai apsaugo lietsargiai. Tai tam tikra prasme yra simbolinė dovana, kuri ne tik bus naudojama, tačiau taip pat ir siejasi su minimi, kad visą gyvenimą linkima daugiau saulės ir mažiau lietaus. Tuo pačiu ir darbe, versle, kuriame dažniausiai kiekviena diena yra vis kitokia.

Biuro interjero akcentai.

Partneriams galima dovanoti prabanga kvepiančius akcentus, kurie papuoš biurą. Kiekvieną kartą į juos pažvelgus asmuo atsimins – kas suteikė jam galimybę kurti jaukumą darbo aplinkoje. Tai yra pagarbos ženklas.

Prabangus alkoholis.

Galiausiai, verslo partneriams taip pat galima dovanoti ir prabangų alkoholį. Tai jau yra labai rimta padėka ir tuo pačiu bendrystės ženklas.

Kuo geriau partneris yra pažįstamas – tuo paprasčiau yra rasti tokią dovaną, kuri geriausiai atitinka jo mentalitetą. O pasistengti verta. Juk mažos dovanos stiprina draugystę. O versle minėta draugystė yra labai svarbi. Ji gali padėti plėsti verslą.

Facebook Comments