HBO išleido antrojo „Drakono namų“ sezono anonsą ir pirmąsias nuotraukas

Praėjusį šeštadienį, gruodžio 2 d., San Paule, Brazilijoje, vykusio renginio metu HBO pristatė pirmąjį oficialų draminio serialo „Drakono namai“ (angl. House of the Dragon) antrojo sezono anonsą ir nuotraukas. Naująjį aštuonių epizodų sezoną gerbėjai galės išvysti jau 2024 m. vasarą.

Serialas „Drakono namai“, paremtas Džordžo R. R. Martino knyga „Ugnis ir kraujas“, pasakoja apie Targarienų dinastiją 200 metų prieš „Sostų karų“ įvykius.

Į antrąjį sezoną sugrįžtantys aktoriai – Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Eve Best, Steve Toussaint, Fabien Frankel, Ewan Mitchell, Tom Glynn-Carney, Sonoya Mizuno ir Rhys Ifans. Gerbėjai taip pat vėl išvys Harry Collett, Bethany Antonia, Phoebe Campbell, Phia Saban, Jefferson Hall ir Matthew Needham.

Prie jų prisijungs Clinton Liberty kaip Addamas iš Hull’o, Jamie Kenna kaip seras Alfredas Broomas, Kieran Bew kaip Hju, Tom Bennett kaip Ulfas, Tom Taylor kaip lordas Kreganas Starkas ir Vincent Regan kaip seras Rickardas Thornas.

Anksčiau paskelbti naujojo antrojo sezono aktoriai: Abubakar Salim (Alyn iš Hull’o), Gayle Rankin (Alys Rivers), Freddie Fox (seras Gwayne Hightower’is) ir Simon Russell Beale (seras Simonas Strongas).

Antrojo sezono komanda: bendraautoris ir vykdomasis prodiuseris Džordžas R. R. Martinas, bendraautoris ir vykdomasis prodiuseris Ryan Condal. Vykdomieji prodiuseriai Sara Hess, Alan Taylor, Melissa Bernstein, Kevin de la Noy, Loni Peristere, Vince Gerardis.

Apie „Warner Bros. Discovery“:

„Warner Bros. Discovery“ („Nasdaq“: WBD) yra lyderiaujanti pasaulinė žiniasklaidos ir pramogų bendrovė, užsiimanti aukštos kokybės televizijos serialų ir filmų kūrimu bei jų transliavimu televizijoje, interneto platformose ir kine. Bendrovės prekės ženklai, kasdien įkvepiantys, informuojantys ir linksminantys auditoriją, yra pasiekiami daugiau nei 220 šalių ir 50 kalbų. Tarp jų – „Discovery Channel“, „discovery+“, CNN, DC, „Eurosport“, HBO, „Max“, HGTV, „Food Network“, „OWN“, „Investigation Discovery“, TLC, „Magnolia Network“, TNT, TBS, „truTV“, „Travel Channel“, „MotorTrend“, „Animal Planet“, „Science Channel“, „Warner Bros. Film Group“, „Warner Bros. Television Group“, „Warner Bros. Games“, „New Line Cinema“, „Cartoon Network“, „Adult Swim“, „Turner Classic Movies“ ir kiti. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.wbd.com.

Apie HBO:

HBO yra vienas labiausiai gerbiamų ir novatoriškiausių pramogų prekių ženklų pasaulyje, siūlantis kultines, apdovanojimus pelniusias programas per HBO televizijos kanalus ir srautinio transliavimo platformą „Max“, kuri 2023 m. gegužės 23 d. pradėjo veikti JAV. „Warner Bros. Discovery“ priklausantis HBO siūlo platų vaizdo turinio asortimentą, kuriame – ir naujausi gerbėjų pamėgti serialai „Paskutinieji mūsiškiai“, „Drakono namai“, „Baltasis lotosas“, „Euforija“, „Baris“ ir „Palikimas“, ir kultiniais tapę pavadinimai, tokie kaip „Sostų karai“, „Sopranai: mafijos kronika“, „Seksas ir miestas“, „Karo vilkai. Desantininkai“ ir „Blakė“.

Pranešimą paskelbė: Rytis Gerlikas, UAB „coagency”

HBO išleido antrojo „Drakono namų“ sezono anonsą ir pirmąsias nuotraukas

Facebook Comments