Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Dovanos vyrams ir moterims

Kai kurie žmonės mano, kad ieškoti dovanos yra labai sudėtinga, o norint rasti tobulą dovaną – būtina skirti labai daug lėšų. Tačiau, laimei, realybė yra visiškai kitokia. Nepaisant to ar jums reikia dovanos vyrams ar moterims, tinkamą dovaną galite rasti pakankamai nesudėtingai. Tereikia žinoti keletą elementarių, tačiau naudingų aspektų, kurie turi tiesioginės įtakos galutiniam rezultatui.

  • Jdovanos-vyramsūsų biudžetas – tai vienas iš svarbiausių veiksnių. Žinoma, nesupraskite klaidingai. Tai nereiškia, kad tik dideli pinigai padeda rasti puikią dovaną. Anaiptol. Tiesiog jūsų biudžetas įtakoja jums prieinamą galimų dovanų asortimento dydį. Jei jis yra labai ribotas, puikiai suprantama, kad jūsų rankos bus ganėtinai surištos, tačiau, jei dovanai galite skirti bent penkiasdešimt eurų – tuomet pasirinkimas tampa kur kas didesnis.
  • Santykis su dovanos gavėju – taip pat labai svarbu, koks yra jūsų santykis su būsimos dovanos gavėju. Tai svarbu dėl kelių priežasčių. Jei žmogus, kuriam renkate dovaną, yra tik jūsų pažįstamas ar kolega, akivaizdu, kad nenorėsite išrinkti labai prabangios ar pakankamai asmeniškos dovanos. Tuo tarpu, jei tai bus jums artimas žmogus ar netgi antroji pusė – dovana gali būti suasmeninta ir kur kas intymesnė.
  • Žinokite hobius – turėtumėte išsiaiškinti, kokie yra žmogaus hobiai. Net jei manote, kad tokių hobių nėra, pasiteiraukite dovanos gavėjo draugų ar pažįstamų. Galite būti tikri, kad atrasite bent vieną veiklą, kuri jam ar jai yra būdinga ir maloni. Tai padės lengviau rasti pačią tobuliausią ir naudingiausią dovaną.
  • Neribokite savęs – šiuo atveju turime galvoje, kad nereikėtų apriboti savo pasirinkimo tam tikromis taisyklėmis. Kuo daugiau taisyklių susikursite, tuo sudėtingiau bus išrinkti gerą dovaną. Generuokite originalias idėjas ir nesistenkite būti standartiški ar rinktis tik tradicinius sprendimus. Praktika rodo, kad kuo dovana yra originalesnė, tuo labiau ja džiaugiamasi. Todėl stenkitės išsiskirti – tai jums atsipirks su kaupu.
  • Svarbus dovanos įteikimas – būtinai dovaną supakuokite ir užrašykite palinkėjimą. Nors kai kurie žmonės mano, kad tai yra atgyvena ir laiko švaistymas, taip anaiptol nėra. Todėl skirkite šiek tiek daugiau laiko ir įgyvendinkite šias užduotis.
Facebook Comments