Dantų balinimas kapomis – mano istorija

Mano istorija – dantu balinimas kapomis. Gal kažkam tai įprastas dalykas, bet man buvo naujiena. Ką pirmiausiai padariau, tai stengiausi gauti kuo daugiau informacijos apie tai, kaip vyksta balinimas, kaip geriausia tai daryti, ar kapomis, ar pas dantistą, ar su peroksidu, kaip išgauti norimą dantu efektą ir jiems nepakenkti. Aktualu, žinoma, buvo ir kaina, kurios tikrai nenorėjau mokėti labai didelės. Taigi, dabar visai nesigailiu, džiaugiuosi, kad man pavyko įsigyti tai, ko norėjau, bei pasinaudoti paslaugomis.

Informacijos rinkimas

Pirmiausiai domėjausi, kokių apskritai yra būdų atlikti tam, kuo domiuosi. Kaip atliekamas dantu balinimas kapomis, ką galima padaryti pačiai, o ką pas profesionalus, ir pan. Galų gale nusprendžiau, kad bus geriausia, jeigu viską darysiu tik specialisto priežiūroje. Mano dantu man tikrai reikės dar ilgai, ir nenorėčiau, kad koks nors balinimas man dantims pakenktų taip, kad vėliau turėčiau problemų. Nusprendžiau, kad kapomis balinti man bus palanku tiek kainos, tiek laiko, tiek rizikų atžvilgiu. Tačiau, jokiu būdu, nenorėjau, kad visa tai nutiktų mano pačios iniciatyva. Norėjau, kad visgi viską komanduotų būtent gydytoja.

Taigi, nuvykau pas ją, ir sužinojau, koks apskritai gali būti dantu balinimas kapomis. Aš pasirikau tokias skaidrias kapas, kurių beveik nesimato. Žinoma tas dantu balinimas kapomis nereiškia, kad turėsiu su jomis metus vaikščioti kaip su kokiais breketais, tačiau vis tiek turėjau pasiruošti, kad jos būtų kuo patogesnės. Visai nenorėjau, kad ta procedūra vyktų su kažkokiais milžiniškais metalais ir priedais, prietaisais, norėjosi kažko paprasto, todėl dantu balinimas kapomis, kaina man priimtina, pasirodė tikrai priimtinas dalykas.

Mano sprendimas

Taigi, kaip ir minėjau, nusprendžiau, kad man labiausiai patiks dantu balinimas kapomis namuose (atsiliepimai geri), tačiau tai nenutiks tiesiog savavališkai, aš vis tiek turėsiu imti specialisto paslaugas. Sužinojau, kad tam, kad kapos tikrai būtų veiksmingos, ir dantu balinimas kapomis namuose nenueitų perniek, naudojamos kapos turi būti kuo tiksliau išlietos pagal dantų formą. Jeigu naudosiu kažką, kas „tik apytikriai“ atitinka mano dantis, tai tuomet ir mano dantys išbals „tik apytikriai“. Tai, kaip žinia, nėra rezultatas, kuris mane labai tenkintų. Taigi, kapas man išliejo gydytoja. Man buvo smagu, kad esu tikrai gerose rankose, kad naudojama tokia technologija, kokia tikrai neprilygtų pastangoms namuose. Nebuvo taip, kad pati pasidaryčiau kapas, jas man pagamino klinikoje. Na o, dantu balinimo gelis taip pat buvo parenkamas ne savo nuožiūra, o toks, kuris geriausiai veiktų ir mažiausiai pažeistų mano dantis – tai buvo gydytojos indėlis.

Procesas ir rezultatas

Reikia pripažinti, kad dantu balinimas kapomis, instrukcija šios procedūros, buvo gana paprasti dalykai. man nebuvo sunku suprasti, kaip ką daryti, o ir buvo tai tikrai nesudėtinga procedūra. Taigi, paskui aš ėmiausi darbo, ir dirbau kiek reikėjo, užsidėjau kapas tiek kartų, kiek to iš manęs buvo reikalaujama, taip pat stengiausi tiksliai paskirstyti gelį. Turiu pabrėžti, kad tai ne tas pats, kas dantu balimo juosteles, nes šiuo atveju viskas tiesiog vyksta gerokai tiksliau.

Koks buvo rezultatas? Po pirmo karto dantys atrodė taip, lyg būtų grįžę į kažkokią savo pradinę, švarią padėtį. Antrasis kartas man suteikė dar daugiau baltumo, o po trečiojo atrodžiau sau patenkinamai. Nebenorėjau, kad dantys nubaltų dar labiau, nes tada jau atrodyčiau kaip peroksidinė žvaigždė. Taigi, visa ši istorija man patiko.

Facebook Comments