Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Buveinės adresas kartu su kitomis patogiomis paslaugomis

Buveinės adresasDabartinis gyvenimo tempas yra kur kas spartesnis nei prieš kokius penkiolika ar dvidešimt metų. Bene kiekvienas procesas yra kompiuterizuotas ir suteikia progą daugelį svarbių užduočių atlikti nuotoliniu būdu bei greičiau, nei būtų galima tai padaryti įprastais būdais. Būtent dėl to versle taip pat yra taikomi operatyvūs sprendimai, taupantys laiką ir išteklius, pvz., buveinės adresas, kurį galima įsigyti terminuotos nuomos būdu.

Tai palengvina verslo kūrimą ir leidžia susitelkti ties pagrindiniais veiksniais, lemiančiais didesnius klientų srautus ir, suprantama, didesnes pajamas. Kartu su išsinuomotu adresu, kuris būna skirtas jūsų įmonei registruoti, gali būti naudojamas ir virtualus biuras. Skamba egzotiškai? Tačiau apie pačią paslaugą turbūt jau esate girdėję ne vieną kartą. Šios paslaugos dėka kiekvienas verslo atstovas gali sutaupyti nemažai išlaidų. Tačiau pakalbėkime apie viską nuo pradžių.

Tais atvejais, kai neturite jums priklausančio nekilnojamojo turto, iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad bus labai sudėtinga, tačiau jei turėsite reikiamą informaciją ir žinosite, ką reikia daryti, apie steigimo rūpesčius galite pamiršti. Šiandieninis verslas labai dažnai visą veiklą yra perkėlęs į internetinę erdvę – tai jam leidžia sutaupyti, o neišeikvotas lėšas panaudoti verslo plėtrai. Taigi, kai verslo vystymui jums nereikia turėti fizinių patalpų, tuomet tai, ko jums reikia, yra buveinės adresas jūsų pasirinktame Lietuvos mieste.

Be abejo, šis adresas naudojamas ne tik kaip registracijos vieta, pagal kurią identifikuojama jūsų verslo įkūrimo vieta, bet ir kaip korespondencijos siuntimo adresas. Tai ir yra virtualus biuras, kuriuo jūs, neturėdami fizinės veiklos vykdymo vietos, gaunate jūsų verslui adresuotus laiškus ar siuntinius. Net jei jūsų verslas veikia tik internete ir jūs paprastai tiesiogiai nebendraujate su savo klientais, tai dar nereiškia, kad neturėsite galimybės gauti verslo korespondencijos.

Pavyzdžiui, ką tik įsteigtos įmonės steigėjas visada gauna daug laiškų iš įvairių atsakingų valstybinių institucijų. Visą gaunamą verslo korespondenciją reikia peržiūrėti ir su ja susipažinti. Kartais tokiuose laiškuose gali būti siunčiama tik bendro pobūdžio ir ne itin svarbi informacija, kurią galima perskaityti internete, tačiau taip pat juose gali būti siunčiami ir įvairūs procesiniai dokumentai ar kita korespondencija, į kurią turi būti tinkamai ir laiku atsakyta. Kaip jau supratote, visus laiškus gausite ten, kur yra jūsų buveinės adresas.

Jei nenorite būti pririšti prie vienos konkrečios vietos, t.y. įmonės registracijos ar konkretaus biuro vietos, tuomet optimaliausia išeitis gali būti terminuota tokio adreso nuoma. Žinoma, nereikėtų pamiršti, kad virtualus biuras labai puikiai papildo minėtą paslaugą ir leidžia sutaupyti daug laiko, nes visa jums skirta korespondencija vėliau yra persiunčiama jūsų nurodytu adresu arba, jei pageidaujate, galite ją atsiimti ir patys.