Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Biožidiniai interjere – praktiškas ugnies grožis

biožidiniai internetu

Biožidinius pastaruoju metu itin pamėgo interjero dizaineriai. Galimybė sušildyti namus ir sukurti jaukią atmosferą su plevenančia gyva ugnimi be didelių sąnaudų, patinka daugeliui. Biožidiniai nereikalauja daug priežiūros, jų įrengimo kaštai minimalūs, tad tai išties vilioja. Tad pakalbėkime daugiau apie biožidinius.

Kas yra biožidinys?

Tai bioetanoliu kūrenamas mobilus židinys, kurio įrengimui nereikalingi sudėtingi procesai kaip tradiciniam židiniui. Degdamas bioetanolis neišskiria dūmų ir kitų kenksmingų subproduktų, tad jam buitiškai galime jį palyginti su žvake. O žvakėms kaip žinia nereikia statybos leidimo, dūmtraukio ar specialios ventiliacijos sistemos. Tiesiog įsigijai, parsinešei namo, užkūrei ir viskas.

Kokie būna biožidiniai

Biožidinio kūrenimui gali būti naudojamas skystas bioetanolis arba želė pavidalo. Tačiau želė dega labiau melsva liepsna, kuri daugelio manymu atrodo mažiau natūrali. Tuo tarpu skystas bioetanolis dega gelsva, natūralesne ugnimi.

Pagal savo dydį ir pastatymą biožidiniai gali būti kelių rūšių. Vieni mėgstamiausių – pastatomi biožidiniai. Jų nereikia niekur tvirtinti ar įmūryti. Didžiausias jų privalumas – mobilumas. Tad tiesiog pabuvęs vienoje vietoje, biožidinys gali būti perneštas į kitą vietą. Taip pat esama įmontuojamų židinių, šiuos galima įmontuoti į sieną, koloną, arką ar į kompoziciją, kuri atrodys kaip tradicinis židinys. Dar vienas įdomus ir naujoviškas variantas – nedidukai židiniai ant stalo. Tai miniatiūriniai biožidiniai, kurie neužima daug vietos, gali būti laikomi ant stalo, spintelės, staliuko ar tiesiog kur patogu ir gražu.

Ar biožidinys šildo?

Nors biožidiniai pasirenkami kaip dekoro detalė, tačiau iš tiesų jie gali puikiai apšildyti kambarį. Pasišildyti vėsiais vakarais kuomet šildymo sezonas dar neprasidėjęs arba jau pasibaigęs tikrai galima, nes biožidinys pajėgus apšiltinti iki 40 kvadratinių metrų plotą.

Kur pirkti?

Parduodami biožidiniai internetu ir tradicinėse parduotuvėse. Žinoma, dažniausiai el.parduotuvėse pigiau. Kadangi jiems nekeliami jokie suderinamumo ar statybos reikalavimai, juos įsigyti galima tiesiog remiantis vizualia estetika.

Save

Facebook Comments