Beveik 600 000 Eur „Eurojackpot“ laimėjimas – jaunuoliui iš Elektrėnų

Laimėjimai loterijoje – visiškai nenuspėjami ir neprognozuojami. Tuo puikiai įsitikino Julius iš Elektrėnų (red. – vardas pakeistas), kurio pomėgį loterijai įkvėpė ilgametė tėčio sėkmė laimint įvairius prizus. Jaunas vaikinas sugalvojo skaičių derinį, atnešusį antrą pagal dydį Lietuvoje „Eurojackpot“ laimėjimą – 585 793 eurus.

Laimėtas antras pagal dydį prizas Lietuvoje

Laimingą bilietą pasitikrinęs penktadienį, naktinės pamainos darbe metu, jaunas elektrėniškis bluosto nesudėjo iki pat pirmadienio, kol atvykęs į loterijos atstovybę dar kartą išgirdo patvirtinimą, jog laimėjo beveik 600 000 eurų.

„Praėjo tik kelios dienos, dar labai sunku suprasti kas nutiko. Atrodo, kad nuo to momento, kai sužinojau apie laimėjimą, laikas šiek tiek sulėtėjo. Laimingą bilietą patikrinau naktinės pamainos darbe metu, todėl buvo labai sunku susikaupti darbui. Dar ir dabar sunku patikėti tuo, kas nutiko. Manau, kad šis jausmas lydės kurį laiką“, – sakė laimėtojas.

Julius kartu su dar šešiais žaidėjais: dviem suomiais, islandu ir trimis vokiečiais, pasidalino 5+1 kategorijos „Eurojackpot“ prizą, daugiau nei 4 100 000 eurų. Visi šie žaidėjai atspėjo 5 pagrindinius ir 1 papildomą skaičių iš 2 galimų. Ši rekordinė suma – antras pagal dydį „Eurojackpot“ laimėjimas Lietuvoje.

585 793 eurų laimėjimas aplenkė Palangą liepos pradžioje sudrebinusį „Eurojackpot“ laimėjimą. Prieš kelis mėnesius loterijos entuziastas iš Palangos vardu Antanas, laimėjo daugiau nei trečdalį milijono – net 362 616 eurus. Žaidėjas kartu su dar 5 žaidėjais, taip pat pasidalino 5+1 kategorijos prizą.

„Eurojackpot“ loterijai priklauso ir didžiausias Lietuvoje loterijos laimėjimas – 7,6 mln. eurų, kuriuos laimėjo inžinierius iš Kauno.

Didžiausias įkvėpimas tikėti savo sėkme – tėtis

Jauno vyro pergalės džiaugsmą stiprina ir tai, jog  įspūdingą sumą atnešė jo paties sugalvotas laimingų skaičių derinys. „Kiekvieną savaitę įsigyju po keletą loterijos bilietų. Labiausiai mėgstu žaisti su savo skaičiais, tačiau pastovios laimingos kombinacijos neturiu. Šį kartą apsipirkinėjau parduotuvėje ir prisiminęs, jog reikėtų nusipirkti „Eurojackpot“ bilietų, pasirinkau pirmus skaičius, kuriuos tuo metu sugalvojau“, – pasakojo Julius.  Vaikinas pasirinko šiuos skaičius: pagrindiniai – 8, 11, 22, 38, 41, papildomi – 3 ir 7.

Paklausus, kodėl žaidžia loterijoje, elektrėniškio šypsena tik dar padidėjo. „Žaidžiu, nes tikiu savo sėkme. Noriu ir žinau, kad galiu būti kaip tėtis – džiaugtis loterijos laimėjimais“, – šypsojosi žaidėjas.

Po šios frazės šalia Juliaus visą laiką sėdėjęs tėtis pradėjo juoktis: „Sūnus taip sako dėl to, kad šio laimėjimo atvykome atsiimti su automobiliu, kurį laimėjau žaisdamas „Teleloto“. Galiu sakyti, kad man tikrai dažnai sekasi loterijoje. Mūsų aplinkoje taip pat yra gana daug žmonių, laimėjusių tokius prizus kaip automobiliai ar didesni piniginiai prizai.“

Kalbėdamas apie užklupusią sėkmę ir rekordinį laimėjimą, žaidėjas sakė, kad dabar jam svarbiausia protingai išleisti laimėtus pinigus: „Laimėjimą taupysiu. Suma tikrai didelė, todėl svarbiausia ją išleisti viską labai gerai apgalvojus.“

„Labai džiaugiuosi sūnaus laimėjimu. Suma tokia įspūdinga, kad gyvenimo kelias, kurį jis šiuo metu kuria, tikrai taps platesnis ir atvers daug naujų galimybių“, – džiaugėsi Juliaus tėtis.

Pranešimą paskelbė: Iveta Galdauskaitė, UAB „Perlas Network”
Beveik 600 000 Eur „Eurojackpot“ laimėjimas – jaunuoliui iš Elektrėnų

Facebook Comments