Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Baidarių nuoma padės atsidurti arčiau gamtos

Net ir tiems, kurių draugai vasarą išvažiuoja prie jūros ar į sodybas, o patys lieka Vilniuje per daug nusiminti nereikia, juk vasarą mieste taip pat pilna pramogų. Vasarą veikia kino teatrai, kurių vėsiose salėse galima puikiai pasislėpti nuo vasaros kaitros, vasarą restoranų ir barų terasose vyksta įvairiausi gyvos muzikos koncertai, kuriuos klausydami galite gerti įvairiausius vasariškus kokteilius, vasara yra pats geriausias laikas apsipirkinėti ir papildyti savo spintą rūbais naujam sezonui, nes vasarą ne tik ištuštįja prekybos centrai, bet jos metu vyksta ir didžiausi išpardavimai. Taigi, net ir vasarą mieste veiklos netrūksta, tačiau tikra tiesa, kad vasarą leisti uždarose patalpose nėra pats geriausias variantas, tad kodėl gi neištrūkus į gamtą, kurios pakanka ir Vilniaus mieste, ir nenuveikus ko nors aktyvaus ir labai smagaus. Tokiu atveju pagelbės baidarių nuoma, siūlanti keliones dvivietėmis valtimis Neries ir Vilnelės upėmis.

BaidarėsBaidarės Vilnele yra pats geriausias būdas pažinti Vilnių ir jo apylinkes bei puikiai praleisti laiką su draugais. Kelionė Vilnele prasideda Belmonto parke ar prie Naujosios Vilnios malūno, o baigiasi prie Baltojo tilto esančioje prieplaukoje, todėl ji tikrai ne trumpa, trunkantis apie keturias valandas, tačiau jos metu ne tik patirsite begalę įspūdžių, bet ir galėsite išvysti daugybę pačių gražiausių Vilniaus vietų. Jei kelionę pradėsite nuo Naujosios Vilnios malūno, galėsite apžiūrėti vieną gražiausių Vilniuje esančių gamtos kurinių – Pučkorių atodangą, taip pat galėsite pasigrožėti Belmonto parką supančia gamta, kuri dar įspūdingiau atrodys rudenį, kai medžių labai nusidažys įvairiausiomis spalvomis. Taip pat praplauksite pro pat Užupyje įsikūrusias menininkų dirbtuves, Ono sir Bernardinų bažnyčias, Bernardinų sodą, Gedimino pilį, o kelionę baigsite prie Baltojo tilto, taigi po jos galėsite užkąsti viename prie tilto įsikūrusių restoranų arba surenkti iškylą prie Baltojo tilto esančioje pievoje.

Jei ieškote, kaip Vilniuje galima įdomiai praleisti dieną gamtoje, jums tikrai padės baidarių nuoma, siūlanti tokias pramogas, kaip baidarės Vilnele ir baidarės Nerimi, kurios tikrai praskaidrins jūsų mieste leidžiamas vasaros dienas.

Facebook Comments