Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Automobilių nuoma Vilniuje – ką patarti Lietuvos svečiams?

Laukiate iš užsienio atvykstančių draugų ar šeimos narių ir norite, kad jie pamatytų kuo daugiau gražiausių Lietuvos vietų, bet negalite jiems paskolinti savo automobilio? Automobilių nuoma Vilniuje gali jums padėti. Greitai ir nesudėtingai išsirinksite geriausią modelį ir užtikrinsite, jog jūsų artimų viešnagė bus maloni ir nepamirštama.

Visų pirma, pasidomėkite, kokio modelio nori jūsų priimami svečiai. Apsvarstykite, ar atvyksta vienas žmogus, ar didelė šeima. Pirmuoju atveju drąsiai galite užsakyti kompaktišką ir mažą automobilį, kuriuo svečias ar viešnia lengvai išnaršys visas (net ir siauriausias) sostinės gatveles. Jeigu priimate didesnę šeimą, rinkitės didesnį automobilį, tinkantį ne tik miestui, bet ir leisiantį be vargo, greitai ir saugiai nukeliauti į vietas, nutolusias nuo Vilniaus.

Automobilio nuoma VilniujeĮvertinkite ir tai, ar jūsų artimieji vairuoja įprastinius automobilius, ar tokius, kuriuose yra automatinė pavarų dėžė. Pastarieji paprastai būna kiek brangesni, bet dažnai ir naujesni bei modernesni.

Pasidomėkite, ar jūsų svečiams reikia kokių nors ypatingų priedų. Jeigu jie atvyksta su mažais vaikais, sužinokite mažylių amžių bei ūgį, taip galėsite išrinkti tinkamą papildomą kėdutę. Taip pat, įsitikinkite, kad transporto priemonėje yra įtaisyta navigacijos sistema, o jeigu nėra, kad galite ją įsigyti už papildomą mokestį.

Galiausiai, išnagrinėkite detales, susijusias su automobilio būkle bei nuomos sąlygomis. Būkite tikri, jog kreipiatės į tikrai patikimą įmonė, kuri išnuomos techniškai tvarkingą, saugią bei švarią priemonę. Juk nenorite, kad jūsų artimiausi žmonės gautų purviną ir pavojingą automobilį, sugadinsiantį visą viešnagę Lietuvoje. Taip pat, pasidomėkite, kokios sąlygos galioja sugadinus automobilį ar patekus į eismo įvykį. Sužinokite, kokios yra automobilio draudimo sąlygos. Tai mažos, tačiau labai reikšmingos detalės, nuo kurių itin priklauso maloni kelionės patirtis.

Taigi, automobilių nuoma Vilniuje yra neabejotinai puikus pasirinkimas tiems, kurie laukia iš užsienio atvykstančių draugų ir giminaičių. Tačiau tam, kad patirtis būtų iš tiesų maloni verta šiek tiek pasistengti. Pasiteiraukite, kokio modelio ir techninių charakteristikų tikėtųsi pas jus atvykstantys bičiuliai ar artimieji. Sužinokite, kaip toli jie norės keliauti. Galiausiai, pasirūpinkite mažomis, bet labai svarbiomis detalės, kurios leis džiaugtis kokybiška nuoma.

Facebook Comments