Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Atsiliepė beveik 6 milijonus eurų loterijoje „Vikinglotto“ laimėjusi uteniškė: pinigų skirs ir paramai

Šio mėnesio pirmosiomis dienomis Lietuvą vėl aplankė itin stambus laimėjimas. Tarptautinėje loterijoje „Vikinglotto“ Aukso puodą su 5,8 milijono eurų laimėjo bilietas, pirktas Utenoje. Pagaliau paaiškėjo ir kas tą laimingąjį bilietą įsigijo. Į loterijos atstovybę atvykusi penkiasdešimtmetį perkopusi uteniškė Lina (vardas pakeistas dėl laimėtojos saugumo) sunkiai tvardė emocijas ir sakė, jog stengsis, kad laimėjimas džiaugsmo atneštų ne tik jai.

LAIMINGĄ BILIETĄ PASIŪLĖ PARDAVĖJA

Bilietą, atnešusi 5 799 299,7 Eur laimėjimą, Lina pirko kovo 2-osios rytą Utenoje, nedidelėje „Aibės“ tinklo parduotuvėje „Rašė“.

Paprašyta pasidalinti visa to ryto istorija, moteris sakė, kad sėkmę lėmė virtinė atsitiktinumų.

„Tiesiog nusprendžiau nueiti apsipirkti būtent į tą parduotuvę. Jau mokant už prekes, kasininkė pasiūlė įsigyti loterijos bilietų. Šiaip aš dažnai nežaidžiu – tik kokiomis progomis, pavyzdžiui, per Kalėdas nusiperku. Na o šįkart pagalvojau – kodėl gi ne. Bilietų stove buvo likę vos keli „Vikinglotto“ bilietai, tai ir pasiėmiau du iš jų“, – apie gyvenimą pakeitusį pasirinkimą pasakojo uteniškė.

KAD LAIMĖJO, SUŽINOJO IŠ VIETINIO LAIKRAŠČIO

Lemtingasis „Vikinglotto“ žaidimas, kurio metu Lina tapo Aukso puodo su beveik 6 milijonais eurų laimėtoja, vyko tos pačios kovo 2-osios vakarą. Tiesa, moteris jo nematė ir naujienos ją pasivijo tik kitą dieną.  

„Vietiniame Utenos laikraštyje, kuriame skelbiami loterijų rezultatai, pamačiau kažkur matytus skaičius. Palyginau su deriniais savo bilietuose – ir vienas sutapo. Dar gan ramiai paprašiau sūnaus patikrinti internetu tą bilietą. O tada, kai ekrane jau pamatėm laimėjimo sumą, visos emocijos vienu metu užplūdo“, – prisimena laimėtoja.

DALINSIS SĖKME, BET SIEKS IŠLAIKYTI PRIVATUMĄ

Atvykusi į loterijos atstovybę Lina ne kartą pabrėžė, kad nenori pernelyg atsiverti ir tikisi išlaikyti privatumą.

„Kas įvyko, žino tik keli artimiausi šeimos nariai. Tikiuosi, taip ir liks – niekam neketinu pasakoti. Nenoriu prarasti ramybės. Be to, neplanuoju jokių drastiškų pokyčių gyvenime – nesiruošiu kažką ypatingo pirkti, keliauti aplink pasaulį ar panašiai“, – kalbėjo moteris.

Vis tik uteniškė prasitarė, kad stengsis laimėjimu pasidalinti su tais, kam labiausiai reikia: „Planuoju paaukoti Ukrainai. Taip pat jau esu rėmusi „Išsipildymo akciją“ ir kitus panašius projektus, tad ir toliau tą darysiu. Apskritai gyvenime stengiuosi ir stengsiuosi padėti kitiems.“

Atsižvelgiant į išskirtinę laimėjimo sumą, Linai buvo pasiūlyta ir specialistų pagalba – finansinės bei psichologinės konsultacijos, padedančios efektyviau tvarkytis su užklupusiomis emocijomis bei kylančiais klausimais.

TREČIAS MILIJONINIS LAIMĖJIMAS PER VOS DAUGIAU NEI METUS

Sėkmė „Vikinglotto“ loterijoje Liną aplankė praėjus beveik lygiai metams nuo kito rekordinio laimėjimo – 2021-ųjų vasarį vilnietis šiame žaidime susižėrė daugiau nei 13 milijonų eurų.

Negana to, šių metų sausio mėnesį kitoje tarptautinėje loterijoje – „Eurojackpot“ – lietuvis, taip pat vilnietis, tapo daugiau nei 24 milijonų eurų laimėtoju.

Kaip sako minėtas loterijas Lietuvoje organizuojančios įmonės „Olifėja“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Donatas Kazlauskas, pastarieji metai mūsų šalies žaidėjams išskirtinai sėkmingi: „Labai džiaugiamės, kad tarptautinės loterijos vieną po kito lietuvius verčia multimilijonieriais. Tiek daug tokių stambių laimėjimų per tokį trumpą laiką iki šiol dar nėra buvę. Tikimės, kad jie tęsis – ir jau greitai vėl galėsime sveikinti naują laimėtoją“.

„Vikinglotto“ – pirmoji tarptautinė loterija Lietuvoje, pradėta žaisti 2011 m. Šiuo metu joje dalyvauja žaidėjai iš dešimties šalių, kurie kiekvieną trečiadienį varžosi dėl 3–25 mln. eurų Aukso puodo.

Pranešimą paskelbė: Brigita Katinaitė, UAB „Perlas Network”

Facebook Comments