Apatinio trikotažo gidas: septynios skirtingos kelnaitės

Apatinis trikotažas neatsiejama kelnaites, apatinis trikotažaskiekvienos moters garderobo dalis, leidžianti ne tik patogiai jaustis, tačiau ir suteikianti pasitikėjimo savimi. Tačiau kaskart renkantis kyla klausimai „ko aš noriu?“, „ko man reikia?“, „o kokie pasirinkimai?“. Jų yra daug, o kalbant konkrečiai apie apatines kelnaites, reikėtų išskirti 7 jų rūšis:

  • Klasikiniai stringai. Tai apatinės kelnaitės su tradicinio sukirpimo liemeniu, tačiau plonyte juostele nugaroje. Stringus dažniausiai pasirenka nešioti merginos mėgstančios prigludusius rūbus, nes stringai yra nepastebimi.
  • „Tanga” stringai. Tai kelnaitės, kurių priekinis ir galinis trikampiukas sujungtas labai plona juostele. Šiuos, kaip ir tradicinius stringus itin patogu nešioti po prigludusiais drabužiais, kadangi jie yra nepastebimi. „Tanga” stringai dengia mažiau nei klasikiniai stringai.
  • Kelnaitės. Klasikinio trikampiuko modelio kelnaitės su standartiniu(nepaaukštintu ar nepažemintu) liemeniu .
  • Klasikinės kelnaitės pažemintu liemeniu. Klasikiniai „trikampiukai“ su pažemintu liemeniu, t.y. kelnaičių viršus nuleistas ties klubais.
  • Šortukai. Klasikiniai šortukai su standartiniu liemeniu.
  • Šortukai pažemintu liemeniu. Klasikiniai šortukai su pažemintu liemeniu, nuleistu iki klubų.
  • Šortukų ir stringų derinys. Kelnaičių priekis tarsi šortukų, o nugaroje šortukai pereina į plonytę juostelę.

Kodėl tai svarbu žinoti? Tam, kad suvoktumėte, jog „kelnaitės“ apibendrina visus šiuos septynis modelius ir kad pirkdamos apatinio trikotažo komplektuką, galite įsigyti kelias skirtingas kelnaites prie liemenėlės. Kelnaitės susidėvi daug greičiau nei liemenėlė, tad paranku apatinukų komplektą sudaryti iš liemenėlės ir 2 ar 3 kelnaičių. Taip ilgiau turėsite komplektuką, o ne tik prie nieko nederančią liemenėlę. Kita vertus, renkantis klasikinių spalvų (juodos, baltos, kūno spalvos) komplektukus, vėliau galima rasti komplektukų „papildymus“ tokiomis pat spalvomis.

Tinkamai parinktas, tvarkingas apatinis trikotažas leidžia moteriai jaustis gerai ir atrodyti puikiai. Anot vyrų, svarbiausia, jog moteris nedėvėtų skirtingų spalvų liemenėlę ir kelnaites – tai juos atbaido. Visi kita, nesvarbu ar šortukai, ar stringai, ar klasikinės kelnaitės – viskas atrodo puikiai.

Facebook Comments