Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Nebrangios telefonų naujienos – trys įrenginiai už 200 eurų

Telefonu apzvalgos

Šiais laikais technologijos nuolatos juda į priekį, o išmanieji telefonai – ne išimtis. Telefonų naujienos nuolatos keičiasi – vienas gamintojas pristato įrenginį su itin talpia baterija, kitas – itin įmantriu dizainu pasižymintį telefoną, o trečias siūlo įsigyti įrenginį vos už kelias dešimtis eurų. Ieškant sau naujo prietaiso – visuomet reikia gerai išnagrinėti rinką ir perskaityti tikrai ne vieną naujieną ar atsiliepimą apie Jus dominantį įrenginį. Išmanųjį telefoną galima įsigyti už daugiau nei 500 eurų, tačiau galima rasti ir nebrangių variantų, kurie kainuos mažiau nei 200 eurų. Siūlome susipažinti su keliais geriausiais modeliais.

Huawei Honor 5X – Huawei telefonų atsiliepimai kalba patys už save

Kinijos kompanija Huawei pastaruoju metu smarkiai juda į priekį, o tai rodo ir gerėjantys šios kompanijos telefonų atsiliepimai. Huawei Honor 5X yra biudžetinis kompanijos įrenginys ir kainuoja mažiau nei 200 eurų. Už šią pinigų sumą Jūs gausite Qualcomm Snapdragon 616 procesorių, 13MP kamerą, pirštų antspaudų skaitytuvą bei žinoma, puikiai veikiantį išmanųjį telefoną. Nors šio įrenginio kaina yra nedidelė, tačiau Huawei atliko tikrai puikų darbą ir pasiūlė itin kokybišką produktą už nedidelę kainą, o apie tai byloja ir šios kompanijos telefonų apžvalgos bei reitingai visame Pasaulyje.

OnePlus X – kompaktiška naujiena iš Kinijos

Telefonu apzvalgosTiems, kuriems telefonų naujienos nėra naujiena – OnePlus kompanija tikrai yra gerai žinoma. Prieš keletą metų kompanija pristatė pirmąjį, o praėjusiais metais ir antrąjį flagmaną. Metų pabaigoje Kinijos kompanija savo gerbėjams pasiūlė itin kompaktišką, ganėtinai galingą ir nebrangų išmanųjį telefoną. Nors įrenginys kainuoja kiek daugiau nei 200 eurų, tačiau už tai Jūs gausite 5 colių įstrižainės ekraną, Qualcomm Snapdragon 801 procesorių bei itin solidų įrenginio dizainą. Kompanijos OnePlus telefonų atsiliepimai yra itin geri, o ekspertų nuomonė apie OnePlus X – taip pat vieningai gera. Trečiasis kompanijos OnePlus įrenginys palankai vertinamas daugumoje telefonų apžvalgas pateikiančių portalų.

Microsoft Lumia 650 – puikus Windows telefonas

Jeigu norite išbandyti kažką naujo, o ne naudotis populiariausia pasaulyje operacine sistema Android – puikus pasirinkimas būtų Microsoft Lumia 650. Tai tikrai nėra savo galingumu išsiskiriantis įrenginys, tačiau puikus įrenginys tiems, kurie naudojasi Windows 10 operacine sistema savo kompiuteryje. Šis telefonas veikia su mobilia Windows 10 versija ir yra puikiai derinamas su Jūsų kompiuteriu. Nors Windows mobilieji įrenginiai ir nėra labai populiarūs, tačiau jeigu esate verslo žmogus – tokį telefoną išbandyti tikrai vertėtų.

 

Facebook Comments