Ant „Ozo“ aikštelės stogo įsikurs drive-in kino teatras

Šio ketvirtadienio vakarą ant prekybos ir pramogų centro „Ozas“ stogo bus surengtas pirmasis drive-in kino seansas po atviru dangumi. Kitomis dienomis kino teatro lankytojai galės rinktis iš dviejų kino filmų. Pirmasis seansas startuos kasdien 21 valandą, antrasis – po 23 val. Vienu metu kino teatre tilps iki 100 automobilių.

„Tęsiame šiemet „Ozo“ lankytojams duodą pažadą aktyviai plėsti pramogų ir laisvalaikio segmentą. Tiesa, kino teatro ant stogo mūsų planuose nebuvo, tačiau dėl karantino pasikeitus aplinkybėms mūsų pasiūlymas lankytojams įgavo šiek tiek naujų formų“, – sako prekybos centro valdytoja Ina Augulienė.

Kino teatro atidarymo vakarą žiūrovų laukia Guy Ritchie‘io kriminalinė komedija „Džentelmenai“. Penktadienio vakarą žiūrovai galės šiuo filmu mėgautis dar kartą, taip pat – ir detektyvine juosta „Ištraukti peiliai“. Šeštadienio programoje – miuziklas „Kalifornijos svajos“ ir „1917“, sekmadienio – Tado Vidmanto komedija „Pats sau milijonierius“ ir tikrais įvykiais paremtas „Mumbajaus viešbutis“.

Bilietais į seansus galima įsigyti tik internetu iš anksto. Bilietų pardavimas bus sustabdomas likus 30 minučių iki numatytos kino seanso pradžios. Bendra bilieto kaina asmenims, atvykstantiems vienu automobiliu, yra 11,3 eur. Viename automobilyje gali būti ne daugiau kaip 2 asmenys, išskyrus artimus giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus.

Kino teatro lankytojams bus sudaryta galimybė užsisakyti maisto pristatymui „Wolt“ mobiliąja programėle iš šių „Oze“ įsikūrusių maitinimo įstaigų: „Meatbusters“, „Wokbusters“, KFC, „Seklyčia“. Maistas bus pristatomas saugiose pakuotėse, kurjeriai jas paliks prie automobilio durelių.

Kino seansų organizatoriai primena, jog kino teatro teritorijoje išlipti iš automobilio bus draudžiama. Automobilio langai privalės būti uždaryti viso seanso metu, o filmo metu išvažiavus iš teritorijos, į ją sugrįžti galimybės nebus. Renginyje negalės dalyvauti asmenys, kuriems pasireiškia ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomai (karščiavimas, kosulys, dusulys).

Seansuose nerekomenduojama dalyvauti 60 metų amžiaus ir vyresniems asmenims, taip pat sergantiems lėtinėmis ligomis ar turintiems nedarbingumo pažymėjimą. Lankytojams būtina laikytis higienos reikalavimų (rankų higiena, kosėjimo, čiaudėjimo etiketas ir kt.).

Planuojama, kad kino teatras „Ozo“ daugiaaukštės aikštelės 3B aukšte veiks iki tol, kol šalyje bus atnaujinta kino teatrų veikla.

Apie „Ozą“

Prekybos ir pramogų centras „Ozas“ buvo atidarytas 2009 m. Bendras „Ozo“ nuomojamas plotas yra 61 800 kv. m, jame veikia apie 180 nuomininkų.

Prekybos ir pramogų centras „Ozas“ priklauso „NEPI Rockcastle“, pirmaujančiai Centrinės ir Rytų Europos mažmeninės prekybos NT investicijų ir plėtros kompanijai, ir yra valdomas tarptautinės nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovės „Newsec“.

„Newsec“ valdo 31 komercinį objektą, kurių plotas viršija 485 tūkst. kvadratinių metrų, o komandoje dirba 52 profesionalai, kurie yra atsakingi už komercinių objektų valdymą ir jų vertės didinimą. Šiuo metu „Newsec“ valdo 8 prekybos centrus, kurie užima 303 000 kv. m ploto, taip pat –23 verslo centrų, bendradarbystės ir gamybos paskirties komercinių objektų, kurie užima 182 000 kv. m ploto. Visoje Šiaurės Europoje „Newsec“ valdo 60 milijardų eurų vertės turtą.

Pranešimą paskelbė: Vaiva Mockutė, UAB „INK agency“
Ant „Ozo“ aikštelės stogo įsikurs drive-in kino teatras

Facebook Comments