15 pamąstymų apie buhalterinių paslaugų teikimą

buhalterija

 

 1. Buhalterinės paslaugos privalo būti teikiamos kokybiškai, o kokybę sudaro labai daug dalykų. Ieškant profesionalios buhalterinės pagalbos pravartu susisiekti su https://audita.lt/.
 2. Kartais svarstoma, ar verčiau paskubėti ir darbus atlikti kuo greičiau, ar vis dėlto laikytis principo „neskubėk ir būsi pirmas“. Jei buhalterija nėra apleista ir jeigu nėra būtinybės lėkti tarsi vėluojant į oro uostą, tai geriau dirbti skrupulingai. O skrupulingai dirbti reikia visada – net jeigu buhalterija įmonėje apleista, o tvarkyti reikia nedelsiant… Paradoksas, bet kažkaip išsprendžiamas.
 3. Buhalterinės paslaugos gali būti brangios, pigios, vidutinės. Kaina yra svarbus kriterijus. Bet perkama ne kaina. Todėl palankiausia rinktis kokybę, o tada jau skirti dėmesio kainai. Nes pigumas – dar ne gerumas.
 4. Daryti patiems ar samdyti profesionalus? Antras variantas yra visapusiškai naudingesnis. Jūs galite užsiimti savais darbais ir sutaupyti laiko, o buhalteriai sutvarkys tai, kas atitinka jų kompetenciją. Ir ne bet kaip, o tiksliai sutvarkys.
 5. Buhalterija ir tikslumas yra kaip sinonimai. Vienas žodis kitą papildo. Jei buhalteris pasakytų „aš čia apytiksliai paskaičiavau, gal tiks“, tai būtų panašu į cirką.
 6. Buhalteriai apie savo paslaugas skelbia internete. Ieškant specialistų pro akis nepraslysta ir https://audita.lt/.
 7. Teisė ir matematika bei buhalterija – susijusios temos. „Iš savęs“ matematika nėra teisė, teisė nėra buhalterija. Tačiau kiekviename iš šių dalykų yra įvairių bruožų. Buhalterijoje nemažas vaidmuo tenka ir teisei, ir matematikai.
 8. Buhalterijos specialistai ne šiaip skaičiuoja. Pritaikius tinkamus sprendimus galima optimizuoti įmonės išlaidas. Įsigilinama į visus mokesčius, dirbama atsakingai.
 9. Mąstant apie visos šalies verslą kirba mintis, kad ir buhalterinės paslaugos yra verslas. Ir tai tiesa. Jei stengiamasi teikti kokybiškas paslaugas, verslas gali būti tikrai sėkmingas.
 10. Nepaisant tokių ypatybių kaip įmonės amžius ar dydis, teisiniai ir buhalteriniai reikalai – būtinas ir spręstinas klausimas.
 11. Kuo kokybiškiau teikiamos buhalterinės paslaugos, tuo sklandžiau vyksta įmonės darbas. Kuo geriau viskas atliekama, tuo mažiau papildomų rūpesčių.
 12. Buhalterija – ne tik pačiai įmonei, bet ir visai valstybei rūpimas dalykas. Kodėl? Todėl, kad sąžiningas verslas tvarko buhalteriją, o tvarkinga buhalterija – tai valstybei sumokami mokesčiai.
 13. Net tada, kai atrodo, jog įmonėje itin daug darbų ir nėra kada kreipti dėmesio į buhalteriją, jos reikšmė nesumenksta. O pasamdžius gerus specialistus laiko sąnaudos kaip tik optimalios.
 14. Rytoj. Arba poryt. Ne, šios frazės tvarkant apskaitą netinkamos. Būtina apskaičiuoti ir viską atlikti tiksliai, bet išlieka ir terminų laikymosi veiksnys. Įstatymai numato, iki kada deklaruoti pajamas ir t. t., tad jų ir reikia laikytis.
 15. Kadangi naudojamasi internetu, buhalterinės paslaugos teikiamos dinamiškai. Sprendimai spartesni, o ir tikslumas nenukenčia. Laimi visi. Norint būti tarp laimėtojų verta kreiptis į https://audita.lt/.

 

 

 

Facebook Comments