Žinomi žmonės domėjosi virtuvės interjero tendencijomis: buitinė technika susipynė su menu

Trečiadienio vakarą šiuolaikinio dizaino galerijoje „Xcelsior“ pristatytas bendras prekybos tinklo „Technorama“ ir „Samsung“ projektas „Paversk savo šaldytuvą šedevru“. Į renginį susirinkusiems svečiams buvo pristatyti dešimties menininkų unikaliais piešiniais puošti šaldytuvai. Pasak šio projekto iniciatorių, kasdieniame gyvenime naudojami buities prietaisai irgi gali tapti meno kūriniais.

Vakaro dalyvius sveikino „Samsung Electronics Baltics“ buitinės elektronikos padalinio vadovas Sergejs Kostjučenko ir prekybos tinklo „Technorama vadovas Mindaugas Skalandžiūnas. Pasak projekto organizatorių, pagrindinis tikslas buvo parodyti, kad meną galima rasti ne tik muziejuose ir galerijose, bet ir patiems jį pritaikyti kasdienėje buityje.

„Didžiajai daliai gyvenotojų Europoje svarbu, kad buities prietaisai būtų ne tik funkcionalūs, bet ir paįvairintų virtuvės dizainą. Todėl džiaugiamės galėdami pristatyti šaldytuvą, kuriame sujungėme pažangiausias technologijas ir unikalius dizaino sprendimus. Šiandien susirinkusieji įsitikino, kad menas neturi ribų, jį galima matyti visaip ir visur, net ir savo namų virtuvėje“, – renginyje kalbėjo S. Kostjučenko, „Samsung Electronics Baltics“ buitinės elektronikos padalinio vadovas. 

Projekte „Paversk savo šaldytuvą šedevru“ dalyvavo dešimt Lietuvos menininkų, kurie specialiai šiai progai sukūrė po vieną piešinį. Šįvakar renginio dalyviai pirmieji galėjo išvysti ir įvertinti unikalius kūrėjų darbus, iš kurių kiekvienas pasižymėjo skirtinga piešimo technika ir idėja.

Renginį vedė televizijos laidų vedėja, socialinių tinklų žvaigždė Indrė Stonkuvienė, kuri vakaro svečius kvietė įvertinti galerijoje esančius menininkų piešiniais puoštus šaldytuvus. Tarp vakaro svečių buvo galima išvysti daug žinomų veidų: drabužių prekės ženklo „Nunu“ kūrėją Simoną Nainę, komunikacijos specialistą Saugirdą Vaitulionį, Rolando Mackevičiaus žmoną Ievą Mackevičienę, fotografą Gediminą Žilinską ir kitus.

Prie šio išskirtinio projekto prisidėjo ir specialiai piešinius sukūrė gatvės menininkas ir 3D iliuzijų kūrėjas Marius Skrupskis, dailininkai Marius Jonutis, Marius Kavolis, Meda Norbutaitė, Paulius Arlauskas, Andrius Miežis, Jurgita Rancevičienė, Gerda Trofimenkaitė, grafičio meistras Edvardas Šeputis-Shepa ir aerografas Donatas Valčiukas.

Nuo balandžio 17 d. „Technorama“ parduotuvėje įsigytą „Samsung“ šaldytuvą bus galima papuošti patikusio dailininko kūriniu. Visus menininkų piešinius nutapytus ant šaldytuvų paviršiaus, galima pamatyti Klaipėdos „Akropolyje“ ir pagrindinėje „Technorama“ parduotuvėje, įsikūrusioje Taikos pr. 39, Klaipėda.

Daugiau apie projektą bei jame dalyvaujančius menininkus galima sužinoti ir patikusio dailininko papuoštą šaldytuvą užsisakyti interneto svetainėje http://gidas.technorama.lt/Pages/ART/index.html.

Pranešimą paskelbė: Mingailė Gulbinauskaitė, UAB „Publicum”

Facebook Comments