Vizažistė pataria: 5 žingsniai, kaip neperkant naujų priemonių susikurti tobulą Helovino makiažą

Vizažistė pataria: 5 žingsniai, kaip neperkant naujų priemonių susikurti tobulą Helovino makiažą

Informacija žiniasklaidai 2019.10.30

Viena spalvingiausių ir baugiausių rudens švenčių Helovinas, pamažu užkariauja ir lietuvių širdis. Kiekvienais metais vis daugiau vaikų įsikūnija į mėgstamus personažus ir beldžiasi į kaimynų duris, prašydami saldainių, o populiariausi didmiesčių klubai skelbia teminius vakarėlius, kurių vienintelis reikalavimas – atrodyti pritrenkiamai. Noras susikurti tobulai baisų šventinį makiažą gali pasirodyti kaip tikras iššūkis, tačiau „Mary Kay“ vizažistė Jelena Liaudinienė drąsina –viskas yra kur kas paprasčiau! 

Norint susikurti įspūdingą Helovino makiažą pakanka vos 5 esminių žingsnių, o pirkti papildomų priemonių – visai nereikia. Užtenka tik gerai iškratyti savo kosmetinę ir drąsiai improvizuoti. Taigi, nuo ko pradėti?

1. Makiažo esmė – veido padengimas

Kaip ir atliekant bet kokį kitą makiažą, taip ir Helovino, pirmiausia reikia pradėti nuo veido padengimo. Kadangi tokiam įvaizdžiui naudojame gerokai daugiau priemonių nei įprastai, odą pirmiausiai reikia gerai sudrėkinti, na, o tada atkreipti dėmesį į makiažo pagrindą.

„Pirmiausia turite nuspręsti, ar jūs norite išlaikyti natūralų veido atspalvį ar visgi linkstate prie tikrosios Helovino dvasios ir renkatės baltesnį veido toną. Pastarajam siūlau rinktis bent dviem tonais šviesesnį skystos pudros atspalvį, taip išgausite norimą efektą“, teigia „Mary Kay“ vizažistė J. Liaudinienė.

Tačiau ką daryti jei tokių šviesių atspalvių makiažo pagrindo neturite, o vienam kartui leisti pinigų nesinori? Specialistė skatina būti išradingoms ir gerai įvertinti visą savo kosmetinės turinį: „pasiimkite veido maskuoklį, kuris paprastai būna šviesesnis už veido spalvą ir maksimaliai padenkite veidą. Jo konsistencija šiek tiek tirštesnė, todėl drąsiai maišykite jį su drėkinamuoju veido kremu, kad būtų paprasčiau padengti veido odą“.

Trečias žingsnis – veido kontūravimas. Paprastai nenaudojamos tamsios spalvos ir griežtos linijos, sukurs itin baugų ir dramos kupiną įvaizdį, todėl būkite drąsios ir tapsite tikra vakaro karalienė.

„Naudodamos tamsiai pilkus, rudus ar violetinius akių šešėlius veido kontūravimui, nebijokite neišsklaidytų, ryškių ruožų – jie sukurs kaulėtą, dramatišką įvaizdį, o veidas atrodys kur kas išraiškingesnis“, – pasakoja vizažistė.

2. Antakiai – personažui apibrėžti

Jeigu nusprendėte, jog didžiausią akcentą norite sutelkti į akis, būtinai atkreipkite dėmesį į antakius. Keičiant jų formą, aukštį ir spalvas mes kuriame vis kitokį personažą.

„Jei norite akcentuoti antakių liniją, drąsiai pieškite juodos spalvos akių pieštuku ir sukurkite išraiškingą, griežtą vingį. Rimčiau nusiteikusioms, siūlau kitą būdą: užmaskavus tikrą antakį maskuokliu ir užfiksavus jį biria pudra, užpieškite naują liniją ant viršaus ir sukurkite kokį tik norite įvaizdį. Na, o jeigu norite tikro vaiduokliško įvaizdžio – antakius išvis užmaskuokite veido maskuokliu, taip veidas vizualiai padidės, o akys taps itin gilios“, – patirtimi dalinasi „Mary Kay“ specialistė.

3. Akių makiažas neinvestuojant į krūvas naujų produktų

Helovinas dažniausiai reikalauja išraiškingo ir iš tolo matomo makiažo, tačiau jei nenorite pirkti skirtingų šešėlių palečių, kurias panaudosite tik kartą per metus, nebijokite eksperimentuoti su kitoms veido dalims skirtomis priemonėmis: juodu akių pieštuku ar ryškiais lūpų dažais.

 „Juodas pieštukas – tikras dramos karalius, todėl dosniai juo apvedus akis,  pusė darbo jau bus atlikta. Taip pat nepamirškite ir šešėlių, kuriuos galite susikurti iš turimų ryškių lūpų dažų: kraujo raudonos, vyšninės ar rudos. Čia taisyklė – mažiau yra daugiau – netinka, todėl drąsiai pirštais tepkite lūpdažį ant akių voko, maišydami jį su šešėliais, taip spalva taps kur kas sodresnė ir ryškesnė“, –  teigia J. Liaudinienė.

4. Kai raudonų lūpų nepakanka – skeleto makiažas

Jei norite įsikūnyti į tradicinius šios progos personažus, tačiau neturite pakankamai įgūdžių ir priemonių, specialistė siūlo išbandyti skeleto įvaizdį. Jam tereikės vos kelių produktų ir labai mažai laiko.

„Jei pasirinkote itin ryškų akių makiažą, atitinkamos lūpos gali atrodyti perkrautai, todėl pabandykite jas „ištrinti“, pasinaudojus jau anksčiau naudotu veido maskuokliu. Atlikus šį veiksmą galite improvizuoti: juodu akių pieštuku nubrėžkite liniją ties lūpų kampučiais ir grioveliais – taip sukursite išsausėjusios ar skeleto burnos įspūdį. Būtinai šešėliuokite linijas, priešingu atveju galite nevalingai sukurti kiškio dantų piešinį“, – pataria specialistė.

5. Atkreipkite dėmesį į visumą

Atminkite, kad tokioms progoms kaip Helovinas, galite išlipti iš savo komforto zonos ir drąsiai eksperimentuoti, todėl sukūrus įspūdingą makiažą, nepamirškite plaukų, krūtinės bei kaklo.

„Jeigu vilkėsite drabužį su atvira dekoltė, perkelkite veido makiažą ir į šią zoną – pavyzdžiui, pratęskite skeleto piešinį. Jei nepasitikite savo jėgomis, kaklą tiesiog padenkite tamsiais akių šešėliais taip sukurdamos balansą su išraiškingu veidu“, – teigia „Mary Kay“ vizažistė.

Jeigu jūsų akys ryškios, nepamirškite ir plaukų – suvelkite juos kaip įmanoma daugiau suteikiant apimties, na, o jei pasirinkote makiažą su užmaskuotais antakiais ir sukurtu kaukolės piešiniu, atgal sušukuoti plaukai, sutepti plaukų želė, čia tiks tobulai.

Daugiau informacijos:

Rugilė Cibulskaitė

Junior Account manager

HEADLINE

rugile@headline.lt

+37065321535

Pranešimą paskelbė: Agnė Kalinkaitė, UAB Headline agency
Vizažistė pataria: 5 žingsniai, kaip neperkant naujų priemonių susikurti tobulą Helovino makiažą

Vizažistė pataria: 5 žingsniai, kaip neperkant naujų priemonių susikurti tobulą Helovino makiažą

Vizažistė pataria: 5 žingsniai, kaip neperkant naujų priemonių susikurti tobulą Helovino makiažą

Vizažistė pataria: 5 žingsniai, kaip neperkant naujų priemonių susikurti tobulą Helovino makiažą

Vizažistė pataria: 5 žingsniai, kaip neperkant naujų priemonių susikurti tobulą Helovino makiažą

Facebook Comments