Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Vingio parką sudrebinusio „ba.“ koncerto filmas – televizijos ekranuose

Rudens sezoną „Telia TV“ pasitinka keisdama pavadinimą ir tapdama integruota televizijos ir vaizdo turinio platforma „Telia Play“.  Šiandien „Telia Play“ žiūrovų laukia didžiausias XXI amžiaus lietuviško roko grupės „ba.“ koncertinis filmas, o visai netrukus – naujo TV formato gaudynių šou „Medžioklės sezonas“ ir dokumentinis serialas apie Andrių Mamontovą.

„Vasarą vykęs „ba.“ koncertas yra didžiausias lietuviško roko pasirodymas Vingio parke nuo 1997 m., kai atsisveikinimo koncertą čia surengė grupė „Foje“. Įspūdinga, kad šie šlovingi Lietuvos muzikos momentai gali būti užfiksuoti ir parodyti žiūrovui kartu su akimirkomis, kurių neišvysi koncertą stebint gyvai. Taip pat šiuo įspūdingu renginiu pradedame ir naująjį televizijos rudens sezoną, kurį pasitinkame nauju vardu, – sako „Telia Play“ vadovė Vitalija Kibildė.

Rokas yra gyvas!

„ba.“ lyderis Benas Aleksandravičius vis dar prisimena grupės dešimtmečiui paminėti skirto koncerto metu patirtus išgyvenimus ir džiaugiasi, kad būtent šis pasirodymas yra įamžintas filme.

„Per dešimtmetį turėjome įvairių grupės etapų, todėl norėjome juos visus apibendrinti šiame koncerte. Jo metu buvo sunku suvokti, kad tai iš tikrųjų vyksta. Galvoje žaibiškai keitėsi nuotaikos ir atsiminimai, atrodo, kad visas dešimtmetis prabėgo pro akis. Matant didžiulę minią žmonių buvo sunku suvokti, kiek per visą šį laiką mums pavyko pasiekti. Džiaugiamės, kad būtent šis koncertas tapo mūsų pirmu, profesionaliu tokio masto įrašu įamžintu filme“, – kalba B. Aleksandravičius.

Koncerto filmo režisierius Tomas Skamaročius pasakoja, kad filmavimo komanda su „ba.“ mėnesį prieš koncertą praleido Vingio parke, tad žiūrovai turės galimybę pasijausti grupės dalimi.

„Šis reginys – tai daugiau nei koncerto filmas, jis siunčia labai stiprią žinutę, kad rokas yra gyvas, o šis muzikos stilius Lietuvoje dėka „ba.“ pasiekęs ypač aukštą lygį. Galiu drąsiai teigti, kad tai yra metų koncertas, turintis didelę išliekamąją vertę, o įamžintas kine praplės žmonių pasaulėžiūrą ir reikšmingai praplės grupės gerbėjų gretas. Esu be galo laimingas, kad kartu su partneriais turėjome galimybę papasakoti šią roko istoriją“, – sako T. Skamaročius.

Koncertų filmus seks gaudynės

„ba.“ koncerto filmas – ne pirmasis įspūdingas reginys, kuriuo žiūrovai gali mėgautis neišėję iš namų. „Telia Play“ vadovės Vitalijos Kibildės teigimu, šis ir jau anksčiau pristatyti  dainininkų Justino Jaručio ir Donato Montvydo koncertų filmai atskleidžia viso Lietuvos muzikinio pasaulio brandą.

Atsinaujinusi „Telia Play“ nuo šio rudens pasiūlys ir daug kitų premjerų. Spalio pabaigoje startuoja naujo formato gaudynių šou „Medžioklės sezonas“, jame dalyvauja visoje Lietuvoje gerai žinomi veidai. Tuo pačiu vyksta dokumentinio serialo apie Andrių Mamontovą filmavimas, jį televizijos žiūrovai išvys dar šių metų pabaigoje.

Daugiau informacijos:

Audrius Stasiulaitis

I WILL TELL YOU TELIA

Tel. (8 5) 236 7019, Mob. 8 686 77988

El. p. audrius.stasiulaitis@telia.lt  

Telia Lietuva, AB, Saltoniškių g. 7A, 03501 Vilnius

Pranešimą paskelbė: Ieva Kazokaitė, UAB „INK agency“

Facebook Comments