Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Vilniaus TV bokštas atveria apžvalgos aikšteles

AB Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras) informuoja, kad nuo kovo 17 dienos lankytojams yra atveriama dalis Vilniaus TV bokšto erdvių: atviroji apžvalgos aikštelė, esanti 180 m aukštyje ir vidinė, esanti 165 m aukštyje.

Lankytojų srautas ribojamas, atsižvelgiant į vyriausybės nustatytą normą (20 kv. m. ploto 1 lankytojui). Prie įėjimo termovizoriumi tikrinama lankytojų kūno temperatūra. Į viršutinėje bokšto dalyje esančias apžvalgos aikšteles liftu vienu metu keliami ne daugiau kaip 2 asmenys arba vienos šeimos nariai. Lankytojai taip pat įpareigojami dėvėti veido kaukes, dezinfekuoti rankas, laikytis saugaus 2 metrų atstumo, laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo.

Į vidinę (uždarą) apžvalgos aikštelę lankytojai bilietus gali įsigyti internetu arba TV bokšto bilietų kasoje. Bilietai į atvirą aikštelę (180 m) įsigyjami TV bokšto bilietų kasoje, taip pat būtina išankstinė registracija el. paštu ekskursijos@telecentras.lt, telefonu 85 25 25 333 arba užpildžius formą tvbokstas.lt.

Pranešimą paskelbė: Valdas Kaminskas, AB Lietuvos radijo ir televizijos centras

Facebook Comments