Viktorija Šaulytė-Mockė patarė, kaip stilingai atrodyti atostogų nuotraukose: nebijokite ryškių spalvų

Stilistė ir tinklaraštininkė Viktorija Šaulytė-Mockė visuomet iš kelionių parsiveža ne tik mielų prisiminimų, tačiau ir akį traukiančių nuotraukų. Ji pristato svarbiausius patarimus, kaip per atostogas stilingai įsiamžinti nuotraukose, bei dalijasi savo atostogų Turkijoje įspūdžiais.

Aprangos ir aplinkos darna

V. Šaulytė-Mockė sako, kad norint užfiksuoti stilingus ir akį traukiančius atostogų kadrus, apranga turi derėti prie vietos, kurioje norite įsiamžinti.

„Man visada smagiau stebėti nuotraukas, kuriose žaidžia spalvinė gama. Siekiant gražaus rezultato, rūbus ir aksesuarus verta priderinti prie aplinkos, kad joje atsispindėtų panašūs spalvų, raštų motyvai ir koloritas“, – dalijasi patarimais moteris.

O vienspalviame fone, kuris kartais gali pasirodyti nuobodus, ji siūlo pagyvinti nuotrauką ir suteikti dinamikos, atsistojus įdomesne poza ar užfiksavus akimirką judesyje.

Nepamirškite akcentų

Stilistė rekomenduoja prie aprangos derinti ir įvairius aksesuarus, kurie taps nuotraukų akcentu ir suteiks kadrui išskirtinumo.

„Ant paplūdimio kostiumėlio užsimeskite kimono, ant galvos užsiriškite ryškią skarelę, galbūt net ant viršaus užsidėkite skrybėlę ir akinius nuo saulės. Būtinai nepamirškite aksesuarų ant kaklo, masyvesnių žiedų, grandinėlių ant rankų ir kojų. Be to, aksesuarus visada galite nusipirkti vietinėse parduotuvėse, jie suteiks jūsų stiliui unikalumo“, – pataria V. Šaulytė-Mockė.

Ji sako, kad įdomesni raštai bei ryškesnės spalvos jos aprangoje dominuoja ne tik nuotraukose, bet ir gyvenime: „Paprasčiausią įvaizdį gali pagyvinti lauko gėlės, todėl jei jus supa gėlės, nusiskinkite vieną ir įsidėkite į plaukus“.

Nuotraukas kuria ir iš vaizdo įrašų

Pasak stilistės, prisiminti atostogų akimirkas visuomet smagiau ne tik žiūrint į nuotraukas, bet ir į vaizdo įrašus. Be to, sustabdžius vaizdo įrašo kadrus, galima susikurti ir nuotraukų.

„Man kur kas smagiau savo telefone turėti daugiau vaizdo įrašų, kuriuose užfiksuota tą akimirką buvusi emocija. Juk smagu į kamerą kvailioti, bėgioti, šokti, bučiuotis ir įamžinti viską, kas kelionėje sukelia džiugesį. Mėgstu praėjus šiek tiek laiko atsidaryti prisiminimų albumą ir sugrįžti į tą laiką“, – šypsosi V. Šaulytė-Mockė.

Mėgsta dalintis kelionių akimirkomis

„Tez Tour“ atlikta keliautojų apklausa rodo, kad net 73 proc. respondentų socialiniuose tinkluose dalijasi savo kelionių nuotraukomis. Todėl renkantis kelionės kryptį ir viešbutį, dažnai keliautojai pagalvoja apie būsimas fotografijas.

„Suprasdami keliautojų norą iš kelionės sugrįžti ne tik su maloniais prisiminimais, tačiau ir su gražiomis nuotraukomis, viešbučiai siekia sukurti fotogeniškų vietų savo teritorijoje. Daugybė jų keliautojams siūlo tiek stilingų gultų, jaukių baseinų ar sūpynių prie jūros, tiek pagalvoja apie gražų maisto bei gėrimų pateikimą“, – vardija Inga Aukštuolytė, didžiausio kelionių organizatoriaus Lietuvoje rinkodaros ir ryšių su visuomene skyriaus vadovė.

Mėgavosi stilingomis atostogomis Turkijoje

Neseniai iš Turkijos grįžusi V. Šaulytė-Mockė pastebi, kad viešbutyje poilsiaujantys turistai supranta laisvalaikio bei vakarinės aprangos stiliaus skirtumus bei vakarieniauti neišsiruošia su paplūdimio atributais.

Savo atostogoms žinoma moteris išsirinko stilingą, Antalijos regiono Manavgato miestelyje esantį penkių žvaigždučių viešbutį.

„Su vyru apsistojome ką tik renovuotame, dar dažais kvepiančiame „Berry“ viešbutyje. Tikrai ne veltui jis gavo „uogos“ pavadinimą – viešbučio teritorijoje yra didžiulės ekologiškų šilauogių plantacijos, o šios uogos keliauja tiesiai ant restorano stalo bei naudojamos natūralios kosmetikos gamyboje“, – pasakoja V. Šaulytė-Mockė.

Siekė geriau pažinti šalį

Atostogų metu tinklaraštininkė ne tik mėgavosi saule ir šilta jūra, bet ir skyrė laiko geriau pažinti šalį, pabendrauti su vietiniais.

„Norėjome pamatyti daugiau gamtos, kalnų, todėl nuvykome į Žaliąjį kanjoną, didžiausią rezervuarą Turkijoje. Taip pat apsilankėme ir antikiniame Sidės senamiestyje. Ten apžiūrėjome antikinio miesto griuvėsius, romėnų teatrą, Apolono šventyklą ir senąsias miesto sienas“, – prisimena moteris.

Stilistė patvirtina, kad žmonės Turkijoje malonūs bei draugiški. Be to, ją nustebino ir tai, kad vietiniai yra pramokę lietuvių kalbą.

„Visi, kuriuos sutikome, buvo labai paslaugūs. Labiausiai nustebino tai, kad pasakius, jog esame iš Lietuvos, bandė pasakyti net ne vieną lietuvišką žodį ar parodyti nuotraukų, jei lankėsi mūsų šalyje. Tai – maloni patirtis“, – kalba V. Šaulytė-Mockė.

Tai, kad turkai moka kelis lietuviškus žodžius, nestebina. Lietuviai šią šalį pamėgo jau seniai ir ji jau ne vienerius metus tampa pirmu pasirinkimu, planuojant atostogas. I. Aukštuolytė sako, kad, remiantis pardavimų statistika, maždaug kas antras „Tez Tour“ keliautojas šią vasarą ilsėsis būtent Turkijoje.

Pranešimą paskelbė: Viktorija Lukošiūtė, UAB „Publicum”
Viktorija Šaulytė-Mockė patarė, kaip stilingai atrodyti atostogų nuotraukose: nebijokite ryškių spalvų

Facebook Comments