Viešbutis „Nykščio namai“ savo svečius kviečia į naujutėlaitį SPA Anykščiuose

Viešbutis „Nykščio namai“  savo svečius kviečia į naujutėlaitį SPA

Jei reikėtų Anykščius su kuo nors palyginti, banalu, bet lobių skrynia būtų taikliausia metafora. Tiesa, šioji paskendusi ne vandenyne, o tarp miškų ir įvairiausių vandens telkinių. Ne veltui Anykščiai su visais savo brangakmeniais be išminties atsiduria visuose lankomiausių Lietuvos vietų sąrašuose. Medžių lajų takas, Kabantis lynų tiltas, pasivaikščiojimas palei švariausią Lietuvos upę ir daug kitų pramogų pelnytai užsitarnavo savo vietą tarp lankomiausiųjų.

Norint patirti visus Aukštaitijos širdies privalumus, vertėtų čia praleisti bent kelias dienas, o nakvynei vienas geriausių pasirinkimų yra viešbutis „Nykščio namai“.  Šis trijų žvaigždučių viešbutis įsikūręs puikioje vietoje: vienoje pusėje – kelių minučių pasivaikščiojimas iki jaukaus miesto centro, kitoje – Laimės žiburys, miškas, Liudiškių piliakalnis. Viskas taip arti, kad nereikia niekur skubėti! Ryte pabudus galima ramia galva gurkšnoti kavą prie baseinėlio ar mėgautis ką tik paruoštais pusryčiais puikiame viešbučio restorane. Vakare – pasilepinti vakariene su ant karšto akmens gamintais kepsniais ar įspūdinga bajoriška puota.

Negana to, „Nykščio namai“ yra populiarumo nestokojantis sporto ir pramogų kompleksas, kuriame pavyks gerai praleisti laiką bilijardo bare ar boulinge, pastarasis vienintelis toks mieste. Viešbutis siūlo dviračių nuomą – bene geriausią priemonę Anykščiams apžiūrėti; galimybę pažaisti tenisą lauko kortuose bei nenukrypti nuo savo sporto rutinos treniruoklių ar įspūdingoje, aukščiausius reikalavimus atitinkančioje sporto salėje.

Laikykime sukryžiavę pirštus, kad geri orai mus lepintų ir rudenį, o jei ir ne – nėra ko nerimauti. Kai kurie ginčytųsi, kad Anykščiai tada net įspūdingesni, na, o „Nykščio namai“ nuo spalio atveria naujutėlaitį SPA, kuriame vietos ras tiek poros, tiek šeimos, tiek bet kas, ieškantis kur atsipalaiduoti savaitgalį, o gal ir ilgiau. Kažin ar gali būti kas geriau nei karštas džiakuzis, garinė pirtis bei sauna šaltuoju sezonu. Pasirūpinta ir prabangiu tėvelių poilsiu – SPA įrengtas baseinėlis vaikams, tad nei suaugusiems, nei mažiesiems nesinorės išeiti.

Viešbutis siūlo 28 kambarius, pritaikytus visų poreikiams, saugomą automobilių stovėjimo aikštelę, o skambtelėjus į registratūrą atsilieps išties malonūs administratoriai, pasiūlysiantys ir pritaikysiantys nakvynę kiekvienam, ar keliautumėte vienas, ar su žymiai daugiau kompanionų, taip pat ir su augintiniais. Svarbiausia – kad patogumas ir dėmesys palepins visus iki vieno. Anykščių lobių skrynioje daugybė netikėtumų ir „Nykščio namai“ – dar vienas perlas, kurį verta atrasti.

„Nykščio namai“ yra įsikūrę adresu Liudiškių g. 18, Anykščiai. Užsisakyti kambarius ar kitas paslaugas galite kontaktais: +370 381 58520, mob. +370 655 43379 ; www.nykscionamai.lt ar el. paštu info@nykscionamai.lt

Pranešimą paskelbė: Viktoras Smertjevas, MB Raudonos durys
Viešbutis „Nykščio namai“  savo svečius kviečia į naujutėlaitį SPA Anykščiuose

Facebook Comments