Viena garsiausių futbolo akademijų pasaulyje, šią vasarą ieškos jaunųjų talentų Lietuvoje

Viena geriausių futbolo organizacijų Olandijoje, Roterdamo „Feyenoord“, tęsia bendradarbiavimą su Lietuva ir birželio 30 – liepos 5 dienomis rengs vaikų vasaros futbolo stovyklą, kurioje dalyvaus talentingiausi Lietuvos bei užsienio jaunieji futbolininkai.

Stovykla kasmet pritraukia daugiau nei 100 vaikų, todėl tokių skaičių siekiama sulaukti ir šiemet.  Šiais metai stovykla keičia formatą – numatyti užsiėmimai ne tik vaikams, vyks edukaciniai seminarai bei konferencija jų tėvams bei treneriams, tad stovykla įgis naują turinį ir ilgesnę trukmę. Stovykloje apsigyvens apie 100 vaikų ir stovyklaus nuo sekmadienio iki penktadienio, iš viso net 6 dienas. Stovykloje treniruotes ves profesionalūs Roterdamo „Feyenoord“ futbolo akademijos treneriai, kurių šiemet atvyksta net trys. Visi treneriai akredituoti UEFA A tipo licencijomis. Stovyklos metu treneriai dėmesį skirs trims pagrindinėms futbolo sritims: technikai bei filosofijai, fiziniam pasiruošimui bei unikalių talentų žaidėjuose vystymui. Jiems talkins ir lietuvių jaunimo trenerių štabas.

Talentingiausi vaikai turės galimybę išvykti į Olandiją, kur toliau tobulės ir futbolo subtilybių mokysis „Feyenoord“ akademijoje. Geriausias praėjusiais metais vykusios trumpesnio formato Feyenoord stovyklos Palangoje žaidėjas Simas Civilka po stovyklos buvo pakviestas peržiūrai į Feyenoord Akademiją Olandijoje. Roterdame Simas vietiniams treneriams paliko didžiulį įspūdį dėl futbolo suvokimo ir turimų įgūdžių. Kontraktas nebuvo pasiūlytas tik dėl jauno Simo amžiaus. Ten Simas taip pat sutiko ir nemažai futbolo legendų tokių kaip Robin Van Persie ar Dirk Kuyt. Sutarta, jog jaunuolis kas pusę metų vyks į Feyenoord akademiją, kurioje treneriai seks jo progresą ir tikimąsi, jog vaikinui sulaukus 16 m. bus pasiūlytas Rotterdam Feyenoord kontraktas.

Roterdamo „Feyenoord“ futbolo akademija Olandijoje penktus metus buvo pripažinta kaip geriausia futbolo akademija šalyje. Tokio aukšto lygio futbolo valstybėje šis įvertinimas yra labai didelis ir svarbus. Verta paminėti pasaulio futbolo čempionatą vykusį Brazilijoje 2014 metais, tada planetos pirmenybėse dalyvavo net 9 „Feyenoord“ akademijos auklėtiniai. Ši akademija kasmet į platesnius vandenis išleidžia puikiai paruoštus ir perspektyvius jaunuosius talentus, kurie toliau sėkmingai rungtyniauja stipriausiose Europa ir Čempionų lygose bei dalyvauja Pasaulio ar Europos čempionatuose. Roterdamo „Feyenoord“ futbolo akademiją yra baigę tokie žaidėjai kaip Giovanni van Bronckhorst, Robin van Persie, Jordy Clasie, Stefan de Vrij, Bruno Martins Indi, Dirk Kuyt ir kiti.

Stovykla laukia visų norinčių dalyvauti artėjančioje Roterdamo „Feyenoord“ vasaros futbolo stovykloje birželio 30 – liepos 5 dienomis, Trakuose. Dalyvių skaičius yra ribotas.

Detalesnę informaciją rasite tinklapyje www.feyenoordcamp.lt. Dėl registracijos ar išsamios informacijos galite kreiptis telefonu +370 614 45500 arba el. paštu: info@feyenoordcamp.lt.

Pranešimą paskelbė: Povilas Mastauskas, UAB „TOP SPORT”

Facebook Comments