Vestuvinio žiedo pasirinkimas: pataria juvelyras

Vestuvinio žiedo pasirinkimas yra ypatingas momentas kiekvienai porai. Tai žiedas, kurį nešiosite visą likusį gyvenimą, todėl svarbu, kad jis atspindėtų jūsų meilę, stilių ir asmenybę.

Straipsnyje pateiksime  keletas patarimų iš juvelyro, kuris padės jums išsirinkti tobulą vestuvinį žiedą. Jais dalijasi specialistas Paulius.

Nustatykite savo biudžetą

Vestuviniai žiedai gali kainuoti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Prieš pradėdami ieškoti – nuspręskite, kiek galite skirti žiedams. Tai padės susiaurinti paiešką.

Pasirinkite metalą

Vestuviniai žiedai gaminami iš įvairių metalų. Rinkitės auksą, platiną ar titaną. Kiekvienas metalas turi savo privalumų ir trūkumų. 

„Auksas yra populiarus pasirinkimas dėl savo šilumos ir ilgaamžiškumo. Platina yra brangesnis metalas, tačiau jis taip pat yra patvaresnis ir atsparesnis įbrėžimams. Titanas yra lengvas ir patvarus metalas, kuris yra atsparus įbrėžimams ir korozijai. Klasikiniai vestuviniai žiedai dažniausiai yra auksiniai, tačiau aišku – tai nėra privaloma“,- nurodo Paulius.

Pasirinkite stilių

Vestuviniai žiedai būna įvairių stilių – nuo klasikinių ir paprastų iki išskirtinių ir įmantrių. Pasirinkite stilių, kuris atitinka jūsų skonį ir asmenybę.

Pasirinkite plotį

Vestuviniai žiedai būna įvairaus pločio – nuo plonų ir subtilių iki plačių ir masyvių. Pasirinkite plotį, kuris jums patogus ir atitinka jūsų piršto formą.

Pasirinkite brangakmenius

Jei norite į savo vestuvinį žiedą galite įdėti deimantą ar kitą brangakmenį – pasirinkite brangakmenį, kuris atitinka jūsų biudžetą ir stilių.

Pasirinkite patikimą juvelyrą

Svarbu pasirinkti patikimą juvelyrą, kuris gali pasiūlyti aukštos kokybės žiedus ir gerą klientų aptarnavimą.

Skirkite laiko ir raskite tobulą žiedą. „Mėgaukitės procesu! Vestuvinio žiedo pasirinkimas turėtų būti smagus ir įsimintinas procesas. Neskubėkite ir mėgaukitės šia ypatinga proga su savo partneriu“,- priduria Paulius.

Jei nesate tikri nuo ko pradėti – paprašykite juvelyro pagalbos. Jis gali padėti jums susiaurinti paiešką pagal jūsų biudžetą, stilių ir piršto formą. Perskaitykite atsiliepimus apie skirtingus juvelyrus prieš pirkdami žiedą. Reguliariai valykite ir prižiūrėkite savo žiedus, kad jie išliktų gražūs.

Facebook Comments