Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Vestuves užsienyje galite surengti ir patys

vestuves uzsienyjeLietuvoje įprasta manyti, kad vestuves užsienyje surengti galima tik tuo atveju, jeigu vestuvių biudžetas yra milžiniškas, tačiau tai nėra visiška tiesa. Daug kas priklauso nuo biudžeto, bet taip pat didžiulę įtaką tokiai šventei daro ir būsimų svečių skaičius bei kiti jaunavedžių norai. Jeigu jūsų vestuvės pasižymi kuklumu, tai ir didelio biudžeto jums neprireiks, tuo labiau, kad jeigu į organizavimo ir pasiruošimo darbus įsitrauksite patys. Nemaža dalis jaunavedžių patys sėkmingai susiplanuoja tokią šventę, todėl jums nėra būtina rinktis profesionalių organizatorių paslaugas. Jūs galėtumėte tiesiog su jais pasikonsultuoti už atitinkamą mokestį, nes neaiškumų gali kilti ne vienas.

Įprastai užsienyje vestuves švenčia tie, kurie nori kažko neįprasto, todėl jums reikia žinoti tai, kad kiekvienoje šalyje galioja skirtingi įstatymai, paslaugų kainos taip pat gali būti aukštesnės. Kas liečia įstatymus, tai kitose šalyse galbūt jums nebus leista organizuoti oficialios santuokos ceremonijos pavyzdžiui – paplūdimyje ar kažkur kitur. Būtent todėl reikia bent jau pasikonsultuoti su profesionaliais renginių organizatoriais – jie galbūt patars kokioje šalyje būtų geriausia surengti tokią šventę. Dėl kainų galioja tas pats – planuotojai žino kur pigiausiai galėtumėte atšvęsti savo vestuves.

Būtina atkreipti dėmesį į tam tikrus specialistus be kurių ko gero neapsieisite. Pavyzdžiui, gražioms vestuvių nuotraukoms teks skirti ir lėšų, nes juk visą foto sesiją turės atlikti profesionalus fotografas. Laisvai samdomi vestuvių fotografai už dyką juk nedirba. Pabrėžtina tai, kad užsienyje fotografų paslaugos yra brangesnės, todėl pagalvokite ar nebūtų geriau samdyti specialisto iš Lietuvos, tik papildomai apmokant jo kelionės išlaidas. Taip tikrai turėtumėte sutaupyti.

Vestuves užsienyje surengti gali kiekviena jaunavedžių pora, bet kaip minėjome, jums teks pasidomėti pasirinktos šalies tradicijomis bei galiojančia tvarka. Nemažai pinigų sutaupytumėte jeigu nesamdytumėte tam tikrų specialistų. Pavyzdžiui, dekoravimo darbus galite atlikti patys, nes juk internete yra daug pamokų ir įvairiausių patarimų dėl šventinės vietos puošimo. Visada informacijos ieškokite internete, nes ji jums padės sumažinti vestuvių biudžetą iki minimalaus, o tai reiškia, kad užsienyje vestuves suorganizuosite be didelių išlaidų.

Facebook Comments