Verslininkės L. Rimgailės požiūris į skalbimo priemones pasikeitė gimus sūnui – svarbiausia tapo sudėtis

Mažylių oda yra labai jautri ir neturi tokių apsaugos bei gynybos mechanizmų, kaip suaugusiųjų. Todėl tėvams svarbu skirti ypatingą dėmesį kūdikių priežiūros bei skalbimo priemonėms. Verslininkė, komunikacijos specialistė Liucina Rimgailė dalijasi patirtimi, kaip pakito jos šeimos požiūris į skalbiklius gimus pirmagimiui bei kokiais būdais ji dabar taupo apsipirkinėdama visai šeimai. Daug laiko kepdama desertus virtuvėje praleidžianti nuomonės formuotoja juokiasi, kad smaližių šeimos drabužius išskalbti gali toli gražu ne visos priemonės.

Pagausėjus šeimai pradėjo kreipti dėmesį į sudėtį

Kaip teigia verslininkė Liucina Rimgailė, renkantis skalbimo priemones jų šeimai svarbiausias kriterijus yra mažylio nealergizuojanti, kokybiška skalbiklių sudėtis bei malonus, neįkyrus kvapas.

„Prisipažinsiu, jog anksčiau su vyru didelės reikšmės skalbimo priemonėms neteikdavome, neturėjome savo mėgstamo prekinio ženklo, o pagrindinis kriterijus renkantis prekes būdavo ne produkto sudėtis ar kaina, bet jo atliekama funkcija. Mums buvo svarbiausia, kad skalbimo priemonės pašalintų dėmes bei nesugadintų audinio, tačiau gimus sūnui viskas pasikeitė. Mažylių oda yra jautri, labai plona, tad šiuo metu tikrai atidžiai skaitome produktų etiketes, analizuojame sudėtį ir pirmenybę teikiame dermatologiškai patikrintoms, hipoalerginėms skalbimo priemonėms, kurių sudėtis natūralesnė, jose nėra dažiklių bei kvapiųjų medžiagų“, – pasakoja L. Rimgailė.

Ieškantiems priemonių vaikiškų drabužių skalbimui Liucina pataria atkreipti dėmesį į produktų sudėtį, o norintiems sutaupyti bei apsipirkti tvariau – jas piltis į savo atsineštą tarą. „Rimi“ parduotuvėse įsikūrusios „zero waste“ stotelės man buvo atradimas. Smagu, jog galima ateiti su savo tara ir pasipildyti skalbimo priemonių, šampūnų, muilų atsargas, taip namuose išvengiant nereikalingų plastikinių pakuočių. Žinoma, sutaupyti visada padeda ir didesnės, šeimai skirtos pakuotės, nes produkto užtenka ilgesniam laikui. Visoms šeimoms rekomenduoju įsigyti skalbimo priemones joms taikomų nuolaidų metu, pavyzdžiui, per „Švaros dienas“.  Šios priemonės negenda, jas galima laikyti ilgą laiką, tad apsirūpinti į priekį tikrai protinga“, – pataria verslininkė. 

Įvairių rūšių skalbimo priemonių gausu: kaip išsirinkti? 

Pasak prekybos tinklo „Rimi“ kategorijos vadovės Monikos Blažonytės, renkantis skalbimo priemonę svarbu suprasti, kokia jos forma šeimai patinka ir tinka labiausiai. Parduotuvių lentynose galima rasti pačių įvairiausių rūšių skalbimo priemonių: miltelių, kapsulių, skystų skalbiklių, specialių skalbimo priemonių vilnai ir šilkui, jautriai odai, ekologiškų, dėmių valiklių. Šiuo metu populiariausi – geriausiai pirkėjams žinomi užsienio ir lietuviški prekių ženklai.

„Mūsų asortimente galima rasti pirkėjų mėgstamų švaros prekių ženklų, užtikrinančių kokybę už prieinamą kainą, taip pat mūsų privačios etiketės „Marine“ ir „Clerit“ produkcijos. Kiekvieną savaitę turime akcijų, dalis jų galioja tik su „Mano Rimi“ kortele, o kortelių turėtojai gauna asmeninių, tik jiems skirtų pasiūlymų“, – pasakoja kategorijos vadovė. 

Anot M. Blažonytės, šiuo metu rinkoje daugybė produktų, kurie išsiskiria kvapais, jų stiprumu, sudėtimi bei nurodomų skalbimų skaičiumi: „Pasirinkimas tikrai didelis, tad kiekvienas pirkėjas, atsižvelgdamas į kainą, jautrumą tam tikroms medžiagoms bei kvapą, ras tai, ko ieško. Be to, skalbimo priemonės turi ant pakuotės nurodytą skalbimų skaičių, todėl labai lengva pasiskaičiuoti, kokiam laikotarpiui tos priemonės užteks.“

Sutaupyti padės tvarus apsipirkimas  

Kaip teigia kategorijos vadovė, perkant skalbimo priemones be pakuočių galima ne tik prisidėti prie atliekų mažinimo, bet ir sutaupyti. „Šiuo metu net devyniuose mūsų prekybos centruose galima įsigyti skalbimo priemonių be pakuočių, o atėjus į parduotuvę su savo turima pakuote, ją prisipildyti skalbimo priemonių. Žinoma, sutaupyti galima ir perkant didesnes pakuotes, nesvarbu, ar tai buitinė chemija, ar maisto produktai. Specialių akcijų metu stengiamės pasiūlyti kuo geresnę kainą didelėms pakuotėms, tad pirkėjai jų stengiasi įsigyti daugiau, jeigu namuose turi pakankamai vietos sandėliavimui“,– pastebi M. Blažonytė.

Ekspertės teigimu, apsipirkimas leidžia gerokai sutaupyti ir gyventi tvariau. „Per metus turime bent keletą didelių teminių išpardavimų, tai „Grožio šventė“ ir „Švaros dienos“. Norintiems mėgstamais produktais aprūpinti visą šeimą „Rimi“ taip pat rengia išpardavimus produktams didelėmis pakuotėmis, tai – „Mamutų dienos“. Apie specialias akcijas galima sužinoti iš leidinio, parduotuvėse kabančių plakatų bei atkreipti dėmesį į spalvas, kuriomis žymimos kainos. Parduotuvėse taip pat rasite terminalą, kuriame galima rasti specialių kategorijų pasiūlymų, skirtų visiems lojalumo programos dalyviams, bei asmeninių pasiūlymų, kurie suformuojami pagal mėgstamas prekes“, – sako specialistė.

Pranešimą paskelbė: Živilė Karevaitė, Integrity PR
Verslininkės L. Rimgailės požiūris į skalbimo priemones pasikeitė gimus sūnui – svarbiausia tapo sudėtis

Facebook Comments