Užduotis – išsirinkti vestuvių fotografą

Suknelė, tortas… Be šių dalykų yra dar keli tuzinai reikalų. Štai norint užfiksuoti šventės akimirkas ir padaryti nuostabią fotosesiją samdomas vestuvių fotografas.

Patariama susitikti su fotografu

Tegul šventė būna tobula! Šiam tikslui ieškoma labai gero fotografo. Pasirinkti nėra labai lengva, tad primygtinai rekomenduojama neapsiriboti įspūdžiu interneto platybėse, bet ir susitikti.

Visgi virtuali paieška irgi duoda nemažai naudos. Paprastai fotografai turi savo svetaines, jose pateikia darbų pavyzdžių. Peržiūrint nuotraukas įvertinamas talentas.

Nuotraukų pavyzdžiai

Ar susipažinus su darbų pavyzdžiais pasirinkti tampa paprasčiau? Daugmaž išsiaiškinama, ką specialistas gali pasiūlyti. Kita vertus, nei vienas fotografas į savo svetainę nedės abejotinų pavyzdžių, o rinksis parodyti tai, kas iš tiesų reprezentatyvu. Be to, keli pavyzdžiai gal ir padeda suprasti, kuo vestuvių fotografas vadovaujasi ir kokia kryptimi eina, tačiau tai toli gražu neatspindi visų galimų pasiūlymų. Juk kaskart gimsta vis naujų idėjų, pavyksta sugalvoti ką nors naujo. Kiekvienos vestuvės – nauja galimybė sukurti kai ką meniško, kai ką estetiško, žaismingo, užburiančio.

Malonus bendravimas ir šventinė nuotaika

Kiekvienas ir kiekviena tikisi, kad nuotraukos bus nepriekaištingos – būtent estetiškos, žaismingos, užburiančios… Todėl verta prisiminti tai, kas rašyta anksčiau (apie susitikimą). Susitikimas svarbus siekiant ne tik įvertinti, ar kandidatas bus samdomas, bet ir bandant išsiaiškinti, ar bendravimas žmogiškas, ar nestokojama mandagumo. Vestuvių dieną fotografas kartu praleis nemažai laiko, todėl būtų gerai, jei demonstruotų „aukščiausios prabos“ nuotaiką.

O kaipgi kaina?

Neabejotinai teirausitės ne tik apie nuotraukų specifiką, bet ir apie darbų kainą. Kaip manote – verčiau sutaupyti ir veltis į kompromisus ar atseikėti daugiau ir užsisakyti priimtinesnę paslaugą?

Vestuvės – labai reikšminga šventė, tad labai tikėtina, jog pasirinksite antrą variantą, – kad ir brangesnį, bet kokybiškesnį. Žinoma, tai nėra matematika, kur rezultatas arba teisingas, arba ne. Tačiau net ir fotografija nesidomintis žmogus gali įvertinti, ar vestuvių fotografas sukūrė gražų rezultatą.

Užduotis – išsirinkti, kas fotografuos tobulą šventę. Įmanoma? Žinoma! Aišku, reikės paskirti vieną kitą pusdienį, bet vestuvės nebūtų vestuvės, jei nereikalautų laiko bei pastangų.

Facebook Comments