Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Unikali paroda, skirta paminėti „Baltic-American Freedom Foundation“ veiklos dešimtmetį

Kovo 2 d. Vilniaus Gedimino technikos universitete atidaroma „Baltic-American Freedom Foundation“ (BAFF) veiklos dešimtmečiui skirta paroda. Jos dėmesio centre – žmonių istorijos, patirtys ir BAFF iniciatyvų įkvėpti pokyčiai.

Parodą parengusi žinoma Latvijos menininkė Alise Kinasta sako, jog kūrybinė parodos idėja yra įkvėpta BAFF veiklas simbolizuojančio medžio. Aplankyti parodą lankytojai gali visą kovo mėn. darbo dienomis nuo 9:00 iki 17:00 val. 

„Medį, kaip ir žmogaus gyvenimą, sudaro daug sluoksnių. Labai džiaugiamės, kad jau 10 metų turime galimybę dalyvauti BAFF absolventų gyvenime. Mūsų inicijuotos programos padėjo absolventams pagilinti žinias, įgyti naujų patirčių ir kontaktų, taip pat stiprinti saitus tarp Baltijos šalių ir JAV, sudaryti sąlygas į Baltijos šalis atvykti įvairių sričių ekspertams. Džiaugiuosi, kad BAFF jau 10 metų augina Baltijos šalių lyderius – visi drauge pasiekėme išties daug gilindami ryšius tarp Jungtinių Amerikos Valstijų ir Estijos, Latvijos, Lietuvos“, – teigia BAFF valdybos bendrapirmininkė Danguolė Altman.

BAFF buvo įkurtas 2010 m., šio fondo tikslas – suteikti Baltijos šalių gyventojams galimybę baigti papildomus mokslus ir tobulėti profesinėje srityje bendradarbiaujant su JAV. Iki 2021 m. fondas iš viso skyrė daugiau nei 18 mln. JAV dolerių apdovanojimams ir stipendijoms, kuriomis pasinaudojo daugiau nei 700 BAFF absolventų iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Programų dalyviai specializuojasi įvairiose srityse – nuo finansų ir ekonomikos iki inžinerijos, menų ir kultūros. Pagal Baltijos ir Amerikos dialogo ir Baltijos ir Amerikos saugumo mainų programas paramą gavo per 150 organizacijų.

„Parodos dėmesio centre – BAFF absolventų istorijos. Kiekvienas studentas parodoje turi savo portretą, kuris ypač gražiai prabyla vaizdo pasakojime „Overly“. Visi parodos eksponatai sukurti naudojant natūralias medžiagas, lankytojų akį traukia ant faneros spausdintos programos dalyvių nuotraukos. Panašiai kaip ir šeimos medyje, šioje parodoje kuriamas ryšys tarp jos temos ir gerai išieškoto vizualinio sprendimo“, – sako parodos autorė menininkė Alise Kinasta.

Balandžio mėnesį paroda iškeliaus į Estiją, vėliau persikels į Latviją.

Kaip buvo kuriama paroda galite pamatyti čia.

 

Apie BAFF

BAFF – pelno nesiekiantis fondas, organizuojantis švietimo ir mainų programas, skatinančias ekonomikos plėtrą ir puoselėjančias demokratijos vertybes. JAV vyriausybės inicijuoto Baltijos–Amerikos verslo fondo (Baltic-American Enterprise Fund) finansuojamas BAFF aktyviai siekia stiprinti ryšius tarp Jungtinių Amerikos Valstijų ir Estijos, Latvijos ir Lietuvos bei palaikyti diplomatinius saitus ir ryšius su Baltijos regionu.

Išsamesnė informacija: www.balticamericanfreedomfoundation.org.

Pranešimą paskelbė: Kristina Jugulytė, PR Service
Unikali paroda, skirta paminėti „Baltic-American Freedom Foundation“ veiklos dešimtmetį

Facebook Comments