Trambocitais praturtinta plazma ir jos panaudojimas

Grožio chirurgija vis labiau populiarėja Lietuvoje. Daugelis nori išbandyti pačias paprasčiausias raukšlių mažinimo operacijas. Klinikų, kurios teikia tokias paslaugas vis daugėja. Tagi, trambocitais praturtina plazma yra naudojama odos atnaujinimo procedūrose. Kur atliekamos tokios procedūros? Tiek Vilniuje, tiek Kaune galite rasti ne viena grožio kliniką, kurioje yra atliekamos tokios paslaugos. Jau seniai veikia privačios grožio klinikos, kuriose yra atliekamos įvairios grožio procedūros. Specialistai rekomenduoja rinktis tik laiko ir klientų patikrintus gydytojus. Siekiant atnaujinti odą yra naudojami įvairūs metodai. Juk kiekvienas norime atrodyti gerai. Odos atnaujinimas tai paslauga kuomet specialių prietaisų pagalba yra atnaujinama jūsų oda. Kiek realiai kainuoja tokios paslaugos? Tokios grožio procedūros kainuoja tikrai nepigiai. Viena tokia procedūra kainuoja kelis šimtus eurų. Kas vyksta procedūros metu? Iš jūsų yra paimamas nedidelis kraujo kiekis, kuris pasitelkiant specialų aparatą yra apdorojamas taip, kad išskiriamas trombocitų koncentratas. Tas koncentratas yra suleidžiamas į problemines veido odos vietas. Trombocitų koncentratas skatina jaų ląstelių gamyba ir senų ląstelių atsinaujinimą.

 

Kada galima atlikti tokias procedūras?

 

Tokias grožio procedūras galima atlikti tuomet, kada klientas nori atnaujinti savo veido odą. Jeigu tinkamai atliekamos procedūros, tuomet tai galima pakartoti kelis kartus. Aiškus rezultatai matomi jau po pirmos procedūros. Lietuvoje ši paslauga dar nėra labai populiari, tačiau užsienyje tiek vyrai, tiek moteris naudojasi tokiomis paslaugomis. Kaip jau minėjome tokia paslauga kainuoja kelis šimtus eurų.

 

Specialsito patarimai renkantis grožio paslaugas

 

Taigi, kaip jau supratote Lietuvoje daugėja įvairiausių tipų grožio paslaugų. Tokios paslaugos darosi lengvai prieinamos visiems klientams, todėl vis daugiau žmonių domisi tokiomis paslaugomis. Kada galima darytis tokias grožio paslaugas? Tokios paslaugos atliekamos ne tik lyginant veido odą, tačiau ir norint sumažinti randų ryškumą. Taip pat paslaugą galima naudoti šalinant pigmentines odos dėmes. Kiek realiai kainuoja grožio procedūros. Daugelyje grožio chirurgijos klinikų yra atliekamos įvairios grožio procedūros. Specialistai prieš pradedant naudotis tokiomis paslaugomis rekomenduoja pagalvoti ar jums tikrai reikia tokių paslaugų. Juk veido odos atnaujinimas gali ir pakenkti jūsų odai. Tačiau vis dėl to dažniausiai tokios paslaugos padeda tapti jaunesniais,

Facebook Comments