Top 3 pažinčių portalai užsienyje

Jau seniai praėjo tie laikai kai keliauti į užsienį, o ypač lėktuvu buvo didžiausia prabanga. Anuomet sau tai leisti galėjo tik patys turtingiausieji. Dabar išvykti atostogų į kokią nors Europos šalį galime praktiškai kiekvienas. Dauguma netgi keliauja už Europos ribų į pačias tolimiausias ir egzotiškiausias šalis. Pastaraisiais metais atostogos svetur tapo netgi pigesnės nei madingiausieji Lietuvos kurortai. Į Turkiją galima nuvykti vos už kelis šimtus eurų, į kuriuos bus įskaičiuotas lėktuvo bilietas, skrydis bei maitinimas savaitei, o Lietuvoje už tiek vos viešbutį įstengsite rezervuoti savaitgaliui.

Esant užsienyje mes mėgstame pramogas ir naujas pažintis. Šia proga mes ir apžvelgsime top trys pažinčių portalai užsienyje..

Geras.co.uk – šis svetainė tinka tobulai tiems kas atostogauja arba gyvena Anglijoje bei Airijoje. Jei esate vienoje iš šių šalių ir norite bendrauti su savo tautiečiais, tuomet rinkitės būtent šią svetainę. Nors svetainės dizainas gana senas, bet ji veikia gerai. Be to Jūsų patogumui svetainė išversta į Lietuvių, Lenkų, Anglų bei Rusų kalbas.Šioje svetainėje užsiregistruoti galėsite nemokamai, bet už pačią narystę teks sumokėti nedidelį mokestį. Taip pat jūs galėsite žaisti žaidimą hot or not, kuris yra labai smagus laiko praleidimas, niūrią ir lietingą dieną.

Ok Cupid – Portalas gyvuojantis net nuo 2004 metų. Jis patenka į top pažinčių tinklapių sąraus kiekvienais metais. Svetainė nuolat tobulėjo ir susikoncentravo į mobiliąsias programėles. Tinklapyje galite ieškoti ir vienos nakties nuotykių ir įprastų santykių. Svetainė yra mokama, tačiau kainos tikrai nesikandžioja. Svetainėje yra 50 milijonų registruotų vartotojų, tad pasirinkimas tikrai nemažas.

Badoo – tai yra pasaulinė nemokama pažinčių programėlė. Svetainė buvo sukurta 2006 metais ir yra išversta į 50 užsienio kalbų. Populiariausia ji yra Prancūzijoje, Pietų Amerikoje ir Ispanijoje. Ši programėlė yra populiari jaunimo tarpe, bet dabar ja naudojasi ir vis daugiau vyresnio amžiaus žmonių. Tiesa egzistuoja ir papildomos mokamos funkcijas už kurias reikia sumokėti nedidelį nario mokestį.Puslapis yra labai platus funkcionalumo, bet tuo pat metu aiškus ir paprastas.

Facebook Comments