„Telia“ kviečia remti Ukrainą per atlikėjos Jamalos koncerto filmą

Artėjant Rusijos karo Ukrainoje metinėms, „Telia Play“ savo turinio platformoje pristato išskirtinę premjerą – 2016 metų „Eurovizijos“ nugalėtojos ukrainietės Jamalos koncertą, vykusį Vilniuje. Visi už filmo koncerto peržiūras surinkti pinigai bus paaukoti akcijai „Radarom“ ir Ukrainą remiančiai organizacijai.

Jausmingas ir elegantiškas neįprasto balso tembro atlikėjos koncertas, kurį galės išvysti žiūrovai, įvyko praėjusių metų vasarą Vilniuje, LDK Valdovų rūmų kieme. Koncertą „Telia Play+“ platformoje galima už 2,90 eur, o visi surinkti pinigai iki vasario 24 d. bus paaukoti
„Radarom“ akcijai, o jai pasibaigus – Ukrainą remiančiai „Blue/Yellow“ organizacijai. Akcija vyks nuo vasario 17 d. iki kovo 31 d.

 „Praėjus beveik metams nuo siaubingo karo pradžios, mūsų pagalba Ukrainai vis dar yra labai reikalinga. Nuolat ieškome būdų ir priemonių kaip galėtume prisidėti, o šis ukrainietės Jamala koncertas kviečia ne tik pasinerti į laisve ir gyvybe alsuojančius džiazo, ritmenbliuzo ir soulo kūrinius, bet paaukoti Ukrainai“, – teigia „Telia Play“ televizijos vadovė Vitalija Kibildė.

Koncerte žiūrovai galės išvysti ne tik įspūdingo grožio pasirodymą, bet ir atlikėjos jautriame pokalbyje atskleistus asmeninius išgyvenimus prasidėjus karui jos šalyje. Pokalbiu metu ukrainietė kalba apie savo jausmus ir kiekvieno būdą išgyventi karo siaubą: pykti, verkti, bėgti, veikti ar gydytis muzika ir joje rasti prieglobstį ir laikiną ramybę. O publiką Lietuvoje atlikėja sujaudino koncerto metu atlikdama ir lietuvių liaudies dainas.

Dainininkė scenoje pasirodė su savo tautiečiu – žinomu Ukrainos džiazo saksofonininku, prodiuseriu ir dainų kūrėju Andrejumi Čmutu ir grupės „Andrey Chmut Band“ muzikantais. Su pasaulinėmis žvaigždėmis, tarp kurių buvo ir Erosas Ramazzotti dirbęs A. Čmutas laikinus namus rado Lietuvoje ir įsiliejo į muzikinį gyvenimą, koncertavo su Andriumi Mamontovu bei dalyvavo kituose projektuose.

Jamala išgarsėjo 2016-aisiais metais, kai triumfavo „Eurovizijoje“ žiūrovų širdis pavergusi daina, apie vykdytus Krymo totorių trėmimus, „1944“. Dainos tekstas, paremtas atlikėjos prosenelės išgyvenimais šiuo laikotarpiu skamba dar įspūdingiau.

Daugiau informacijos:

Audrius Stasiulaitis

I WILL TELL YOU TELIA

Tel. (8 5) 236 7019, Mob. 8 686 77988

El. p. audrius.stasiulaitis@telia.lt  

Telia Lietuva, AB, Saltoniškių g. 7A, 03501 Vilnius

Pranešimą paskelbė: Ieva Kazokaitė, UAB „INK agency“

Facebook Comments