„Teleloto“ naujiena – internetinis žaidimas su net pusės milijono pagrindiniu prizu

Pirmasis loterijos milijonas, laimėtas automobilis ir šimtais dalinami prizai – tai „Teleloto“. Dvidešimt penktus metus skaičiuojanti loterija į istoriją įėjo jau nuo pirmųjų žaidimų, o šiandien pristato dar vieną dosnią naujieną ir žengia į skaitmeninę erdvę. Žaidėjus pasitinka nauja momentinė e-loterija – „Teleloto“, kurioje kasdien galima laimėti net 500 000 eurų.  

Žaidėjams – dar daugiau ir dažnesnių laimėjimų

„Teleloto“ galima pavadinti visuotiniu reiškiniu. Didžioji dalis lietuvių užaugo sekmadienio vakarus leisdami su „Teleloto“ bilietais rankose. Su daugybe gerų emocijų siejasi ne tik kruopščiai braukomas loterijos bilietas, bet ir jaudulys, kai iki įstrižainės ar visos lentelės užbraukimo lieka vos keli kamuoliukai. Atskirą džiaugsmą sukelia ir draugo ar kaimyno pasirodymas žaidimo studijoje.

„Loterija „Teleloto“ jau seniai tapo sėkmės sinonimu. Skaitydami straipsnius žiniasklaidoje ar bendraudami su draugais, visi dažnai girdime, jog loterijos pavadinimas lyginamas su netikėtomis situacijomis, kuriose žmonėms nutinka patys gražiausi dalykai. Tai – viena iš priežasčių, kodėl nusprendėme, jog kiekviena diena gali tapti tokia pat laiminga, kaip ir sekmadienis, ir pristatome „Teleloto“ e-loteriją“, – sako Renata Mozuraitė, UAB „Perlas Network“ rinkodaros direktorė.

Kartu su dar viena galimybe žaidėjams laimėti didelius piniginius prizus, „Teleloto“ e-loterija atveria ir „naują puslapį“ Lietuvos loterijų rinkoje. Sekmadieniais žaidėjai galės mėgautis jiems įprastu žaidimu, o savo pasirinktu laiku ir jiems patogioje vietoje – žaisti „Teleloto“ e-loteriją su atskirtu priziniu fondu.

„Abi loterijos turi po atskirą, tarpusavyje visiškai nesusijusį prizinį fondą. Tai reiškia, kad, pavyzdžiui, jeigu taip susidėlios sėkmė, žaidėjai tą pačią dieną ar savaitę gali laimėti ir televizijos žaidimo Aukso puodą, ir pagrindinį momentinės e-loterijos prizą. Tai yra galimybė „Teleloto“ gerbėjams laimėti dar daugiau dažniau“, – dalinasi UAB „Perlas Network“ atstovė.

Net pusės milijono pagrindinis prizas

Dar viena priežastis, dėl kurios sukūrėme internetinę „Teleloto“ loteriją – kintantys žaidėjų poreikiai. Pramogų sektorius ir svarbiausios paslaugos jau kurį laiką keliasi į internetą, taip vartotojams padedant sutaupyti laiko ir pristatant naujus, įdomesnius sprendimus, kurių nepavyksta įgyvendinti televizijoje ar kituose kanaluose.  

„Internetinė e-loterija pasieks tuos žmones, kurie nori greitai sužinoti ar laimėjo, o kompiuterį ir telefoną mato kaip priemonę, padedančią smagiai praleisti laisvalaikį. Naujosios e-loterijos žaidėjai taip pat galės patys nustatyti, kokią pinigų sumą nori išleisti vienam bilietui. Šiuo atveju bilieto kainą galima pasirinkti nuo 0,20 Eur iki 20 Eur. Taip atitinkamai didės ir maksimali suma, kurią galima laimėti“, – apie žaidimą pasakoja Indrė Kviklienė, UAB „Perlas Network“ momentinių e-loterijų prekės ženklo vadovė.

Pasak I. Kviklienės, visi išbandę momentinę e-loteriją atpažins ir tradicinius „Teleloto“ elementus – žaidimo muziką, mašinoje besisukančius kamuoliukus, žaidimo etapus.

„Internetiniame žaidime sukasi kamuoliukų mašina, o žaidėjų tikslas tas pats – užbraukti visą lentelę. Laimėjimus atneš ir užbraukti kampai, eilutė, įstrižainės. Skirtumas tik tas, jog čia žaidėjams nereikės patiems braukyti bilieto, tai vyks automatiškai.

Tikimės, kad galimybė naujai išmėginti pažįstamą žaidimą patiks visiems, o dar daugiau džiaugsmo turėtų suteikti net pusės milijono eurų vertės prizas. Tad žaidėjams linkiu nukauti du „Teleloto“ Aukso puodus tą pačią savaitę ir tapti „Teleloto“ istorijos dalimi“, – šypsosi I. Kviklienė. 

„Teleloto“ e-loteriją galite išbandyti Perlas.lt skiltyje „Blitz loto“: www.perlas.lt/lt/blitzloto.

Pranešimą paskelbė: Iveta Galdauskaitė, UAB „Perlas Network”

Facebook Comments