Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

TARPTAUTINĘ PREZERVATYVŲ DIENĄ ŠVĘSK MADINGAI!

Valentino – meilės dienos – išvakarėse, minint Tarptautinę prezervatyvų dieną, asociacija „Demetra“ kartu su AIDS Sveikatos apsaugos fondu (AHF) vasario 7 d. Menų fabrike LOFTAS organizuoja NEMOKAMĄ renginį „LOVE PARADISE“ ir kviečia švęsti patraukliai bei madingai, kur jūsų lauks koncertinė programa, Valentinas Saugulis bei kitos staigmenos.

„VISADA MADINGAS“ (angl. „Always in Fashion“) – tokiu Tarptautinės prezervatyvo dienos šūkiu siekiame įdomiai ir kūrybiškai priminti apie saugių lytinių santykių ir prezervatyvų, kurie apsaugo nuo ŽIV ir kitų lytiškai plintančių infekcijų (LPI), svarbą. Todėl renginyje „LOVE PARADISE“ prezervatyvus dalinsime NEMOKAMAI“ – sako ŽIV ir AIDS paveiktų moterų bei jų artimųjų asociacijos „Demetra“ vadovė Svetlana Kulšis.

AHF dėka nuo 2009 metų Tarptautinę prezervatyvo dieną – vasario 13-ąją – 43 pasaulio šalys artėjant įsimylėjėlių dienai švenčia įvairiais būdais – koncertais, madų šou, flashmobais, konkursais ir gatvės pasirodymais – ir siekia parodyti, koks vis dar svarbus ir visada madingas yra prezervatyvas, nes:

  • prezervatyvai yra praktiški: ne tik lengvai naudojami, bet ir geriausias būdas išvengti lytiškai plintančių ligų ir nepageidaujamo nėštumo,
  • prezervatyvai parodo jūsų prioritetus: tai, kad jums rūpi jūsų ir partnerio sveikata,
  • jie leidžia rinktis: šimtai įvairių dydžių, spalvų ir skonių – galite naudoti, kas jums patinka,
  • bet svarbiausia – jie suteiks jums ramybę, tad galėsite atsipalaiduoti ir sutelkti dėmesį į malonumą.

„Saugūs lytiniai santykiai yra svarbi sveikos gyvensenos dalis, todėl būtina remti programas, skirtas ŽIV ir kitų lytiškai plintančių ligų prevencijai. Siekiame sumažinti stereotipus ir raginame suvokti, kad apsaugos priemonių naudojimo propagavimas ir prieinamumo didinimas yra svarbūs, todėl informacijos apie saugius lytinius santykius teikimas ir prezervatyvų dalijimas ir yra tokių renginių tikslas“, – pažymi S. Kulšis.

Prezervatyvai yra veiksminga priemonė nuo ŽIV ir kitų LPI, jei jie naudojami nuolatos ir teisingai. Prezervatyvai per brangūs? Ateik ir pasiimk nemokamai! Blogiausia prezervatyvo nesėkmė – jo neturėjimas reikiamu metu. Valentino dienai ruoškis iš anksto! Mylėk save – mylėk savo partnerį!

Vasario 7 d., Menų fabrike LOFTAS (Švitrigailos g. 29, Vilnius). Durys atsidaro nuo 20 val. Renginys NEMOKAMAS, kuriame taip pat bus galimybė greitai, nemokamai ir anonimiškai išsitirti dėl ŽIV.

Plačiau apie renginį galima rasti čia.

Pranešimą paskelbė: Kęstutis Rudaitis, ŽIV ir AIDS paveiktų moterų bei jų artimųjų asociacija „Demetra“
TARPTAUTINĘ PREZERVATYVŲ DIENĄ ŠVĘSK MADINGAI!

TARPTAUTINĘ PREZERVATYVŲ DIENĄ ŠVĘSK MADINGAI!

TARPTAUTINĘ PREZERVATYVŲ DIENĄ ŠVĘSK MADINGAI!

TARPTAUTINĘ PREZERVATYVŲ DIENĄ ŠVĘSK MADINGAI!

Facebook Comments