Švęskite kartu su „Disney+“

Rugsėjo 8 dieną „Disney+“ švenčia ir dovanoja vieno mėnesio „Disney+“ nuolaidą tiesioginės transliacijos prenumeratai. Visi nauji ir reikalavimus atitinkantys grįžtantys prenumeratoriai nuo šiandien 6 val. gali užsisakyti pirmo mėnesio „Disney+“ transliacijos tik už 1,99 eurų.

Rugsėjo 8 d. minima pasaulinė „Disney+“ diena ir gerbėjai kviečiami prisijungti prie „Disney+“ bendruomenės pasinaudojant specialiu „Disney+“ transliacijos įvadiniu pasiūlymu bei pažymint šią dieną kartu „Disney“ parkuose visame pasaulyje. 

Nuo šiandien 6:00 val. ryto iki antradienio, rugsėjo 20 d., 8:59 val. ryto, nauji ir grįžtantys prenumeratoriai gali užsiprenumeruoti vieno mėnesio „Disney+“ už 1,99 eurų.Nauji „Disney+“ dienos aktyvai jau prieinami: https://dmedmedia.disney.com/disney-plus-day-2022/.

„Disney+“ dienos šventė prasideda „D23 Expo“ paroda, kuri vyks rugsėjo 9-11 d. Anaheime, Kalifornijoje, vyksiančiame „Disney“ gerbėjų renginyje.

Specialios prenumeratorių privilegijos „Disney+“ dienos proga

Rugsėjo 8 d. „Disney+“ prenumeratoriai ir jų draugai, turintys įėjimo į „Walt Disney World“ kurorto Floridoje, Disneilendo kurorto Kalifornijoje ir Disneilendo parko Paryžiuje pramogų parkus bilietus ir rezervacijas, bus įleidžiami į parkus 30 minučių prieš atidarymą, kad pratęstų šventę.**

Papildomos „Disney+“ dienos šventės visuose „Disney“ parkuose

Rugsėjo 8 d. Disneilendo kurorto Kalifornijoje, Disneilendo parko Paryžiuje ir Disnėjaus Holivudo studijos Volto Disnėjaus pasaulio kurorte Floridoje svečiai galės pasigėrėti šventiniu dekoru, sutikti specialius šventės personažus ir su jais nusifotografuoti. Rytas bus „papildytas“ dar daugiau fėjų dulkių, nes svečiai, apsistoję pasirinktuose „Walt Disney World Resort“ viešbučiuose ir „Disneyland Resort“ viešbučiuose, turės galimybę patekti į bet kurį „Walt Disney World“ ar „Disneyland Resort“ teminį parką 60 minučių prieš įprastą parko atidarymą (su galiojančiu įėjimu į parką ir rezervacijomis). Honkongo Disneilendas švęs kartu su svečiais, apsilankiusiais parke rugsėjo 10 d.

Pranešimą paskelbė: Kristina Jugulytė, PR Service

Facebook Comments