Šventinis kulinarijos šou su Selena Gomez: atskleidė gerbėjams dar negirdėtų faktų

Populiari dainininkė, aktorė ir verslininkė Selena Gomez jau kurį laiką gerbėjus džiugina ne tik savo muzika, bet ir vaizdais iš virtuvės. Kartu su profesionaliais šefais atlikėja savo kuriamoje laidoje nagrinėja maisto gaminimo vingrybes ir dalijasi patarimais, kaip išvengti kulinarinių nelaimių. Filmuodama specialią šventinę laidos „Selena ir virtuvės šefai“ versiją, kuri jau yra prieinama „discovery+“ žiūrovams, ji atskleidė gerbėjams dar negirdėtų faktų apie save.

Nuo patiekalo, kurio niekada nesutiktų valgyti, iki mėgstamiausio kiaušinių paruošimo būdo – savo pomėgiais ir atsakymais į linksmus klausimus dainininkė pasidalino kalėdinės laidos filmavimo užkulisiuose.

S. Gomez paatviravo, kad gyvena su seneliais, tad atsitiktinį antradienio vakarą tikriausiai skanautų kuo nors, ką močiutė pagamino iš vakaro. Drauge su ja dainininkei dažnai tenka suktis virtuvėje, tad ir labiausiai jai nostalgiją keliantis patiekalas ruošiamas pagal senelės receptą.

Kokį patiekalą ji norėtų išmokti gaminti pati, kuo mėgaujasi pertraukėlės tarp filmavimų metu ir atsakymus į kitus klausimus galima išvysti pilname vaizdo įraše.

Specialioje laidoje – dėmesys šventiniam stalui

Kalėdinėje laidoje „Selena ir virtuvės šefai: šventės namuose“ žinoma dainininkė į kulinarinius atradimus leidžiasi su tokiais žymiais amerikiečių virtuvės šefais kaip Ericas Adjepongas, Alexas Guarnaschelli, Michaelas Symonas ir Claudette Zepeda. Jie pateikia naudingų patarimų, padėsiančių patobulinti įgūdžius virtuvėje ir atskleidžia, kaip pagaminti savo mėgstamiausius švenčių patiekalus, kurie per šias Kalėdas maloniai nustebintų ne vieną svečią.

Iš viso laidą sudarys keturios dalys, 3 iš kurių jau galima rasti specialioje „discovery+“ kalėdinėje kolekcijoje, kurioje – tokie filmai ir laidos, kaip HGTV šou apie naujų atostogų namų šeimoms paieškas „Nekilnojamo turto medžiotojai“. Paskutinis Selenos Gomez laidos epizodas pasirodys gruodžio 28 dieną.

Detektyvų mėgėjai rinkinyje gali rasti platų „Investigation Discovery“ tiriamosios dokumentikos laidų pasirinkimą: „Vyrai, kurie pavogė Kalėdas“ („The Men Who Stole Christmas“), „Žmogžudystė Kalėdų rytą“ („Murder on Christmas Morning“), „Kalėdų vakarėlio žmogžudystės paslaptis“ („A Christmas Party Murder Mystery“), „Žmogžudystė po Kalėdų eglutėmis“ („Murder Under the Christmas Trees“).

Kalėdinėje kolekcijoje įdomaus sau ras ir kelionių programų gerbėjai, pavyzdžiui, netikėčiausias ir keisčiausias Kalėdų šventės vietas Jungtinėse Amerikos Valstijoje pristatančią „Travel Channel“ laidą „Ekstremalios Kalėdos“ („Xtreme Xmas“) ir daugelį kitų.

Kalėdinė „discovery+“ filmų ir laidų kolekcija Lietuvoje jau pasiekiama „Go3“ televizijos ir „MEGOGO“ žiūrovams. Dalis šventinės „discovery+“ programos taip pat pasiekiama ir „Telia Play“ platformoje.

Apie „Warner Bros. Discovery“:

„Warner Bros. Discovery“ („Nasdaq“: WBD) yra lyderiaujanti pasaulinė žiniasklaidos ir pramogų bendrovė, užsiimanti aukštos kokybės televizijos serialų ir filmų kūrimu bei jų transliavimu televizijoje, interneto platformose ir kine. Bendrovės prekės ženklai, kasdien įkvepiantys, informuojantys ir linksminantys auditoriją, yra pasiekiami daugiau nei 220 šalių ir 50 kalbų. Tarp jų – „Discovery Channel“, „discovery+“, CNN, DC, „Eurosport“, HBO, „Max“, HGTV, „Food Network“, „OWN“, „Investigation Discovery“, TLC, „Magnolia Network“, TNT, TBS, „truTV“, „Travel Channel“, „MotorTrend“, „Animal Planet“, „Science Channel“, „Warner Bros. Film Group“, „Warner Bros. Television Group“, „Warner Bros. Games“, „New Line Cinema“, „Cartoon Network“, „Adult Swim“, „Turner Classic Movies“ ir kiti. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.wbd.com.

Apie „discovery+“:

„discovery+“ yra „Warner Bros. Discovery“ teikiama negrožinio ir realaus gyvenimo turinio srautinio transliavimo paslauga, veikimo pradžioje pasiūliusi plačiausią turinio katalogą. „discovery+“ siūlo daugybę išskirtinių, originalių serialų skirtingiems skoniams, įskaitant gyvenimo būdą ir santykius, namus ir maistą, tikrus nusikaltimus, paranormalius reiškinius, nuotykius ir gamtos istoriją, taip pat mokslą, technologijas ir gamtą, bei aukštos kokybės dokumentinius filmus. Lietuvoje „discovery+“ yra pasiekiama per „Go3“ televiziją, „MEGOGO“ ir „Telia Play“.

Pranešimą paskelbė: Rytis Gerlikas, UAB „coagency”

Šventinis kulinarijos šou su Selena Gomez: atskleidė gerbėjams dar negirdėtų faktų


Šventinis kulinarijos šou su Selena Gomez: atskleidė gerbėjams dar negirdėtų faktų

Facebook Comments