Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Svarbiausi daiktai, kuriuos privalo turėti šuo

gyvynu prekes

Šuneliui be šeimininkų meilės reikia ir tam tikrų žemiškų dalykų. Jis, kaip tikras šeimos narys, turi turėti savo kampą, guolį, dubenėlį ir jį užpildantį maistą bei antkaklį su pavadėliu. Šie daiktai turi atsirasti namuose kartu su šuniuku. Kodėl ir ką reikia apie juos žinoti?

Šuns dubenėlis

Nuo pat mažų dienų šuniukas turi turėti savo dubenėlį ir būti mokomas iš kitų indų neėsti. Tiksliau jis turi turėti du dubenėlius – vienas vandeniui, kitame turi būti dedamas šunų maistas ir laikomi jie greta. Dubenėlį reikia parinkti sunkų, stabiliai stovinti ant žemės, kad šuo negalėtų jo lengvai stumdyti, nešioti ir apversti. Labai svarbu ir higiena. Vandenį reikėtų pakeisti porą kartų per dieną, paėdus, šunų maisto likučiai turi būti pašalinami, o dubenėlis išplaunamas. Higiena labai svarbi siekiant, kad gyvūnas nesusirgtų.

Šuns guolis

Šuo turi turėti savo kampą, kuriame jaustųsi gerai ir galėtų pailsėti. Guolio dydis priklauso nuo šuns dydžio, optimalu, kuomet šuo gali išsitiesti guolyje. Nereiktų rinktis labai minkšto guolio, nes tai kenkia kailiui. Žinoma, nereiktų pamiršti, jog kartais šuo į guolį įsiropš vos tik grįžęs iš lauko, tad vėlgi reiktų prisiminti apie švarą ir higieną – patogiausia, kuomet guolio užvalkalą galima nusegti ir išplauti. Ir tą reiktų daryti bent kartą per mėnesį arba dažniau, jei šuo greitai sutepa guolį.

Antkaklis ir pavadėlis

Antkaklis yra pagrindinis šuns „papuošalas“, be kurio jis neturėtų peržengti savo įprastinių valdų. Antkaklis pasirenkamas koks tik norimas – pintas, odinis, su išraižymais, priklauso nuo šuns šeimininkų skonio. Ant antkaklio yra išgraviruotas šuns savininko adresas. Tai būtina, nes jei šuo pasimestų, pabėgtų, jį radę pagal antkaklį gali susisiekti su šeimininkais. Pavadėlis privalomas kaip ir antkaklis. Jei gyvenate name ir šuo išleidžiamas palankstyti į kiemą, tuomet žinoma, jam pavadėlio nereikia, bet jei žengiate už tvoros ribų, jau reikia vesti su pavadėliu. Netgi jei šuo dresiruotas, protingas ir ramus, einant pasivaikščioti reikia turėti pavadėlį, nes niekada nežinai kokia situacija gali susidaryti ir ką kelyje gali sutikti.

Tai yra pagrindinės gyvūnų prekės, kurias turite įsigyti vos tik šuniukas atsiranda namuose. Visa kita – žaisliukai, drabužiai, bateliai, krepšys, atsiras laikui bėgant ir išaugus poreikiui.