Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Susitikimas su rašytoja Laura Sintija Černiauskaite 22 ir knygos pristatymas

Kovo 21 d. 18 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (K. Donelaičio g. 8, III a. Renginių erdvė) vyks susitikimas su rašytoja Laura Sintija Černiauskaite ir jos naujausios knygos „Džiaugsmynas. 22 grynojo įkvėpimo tekstai, esukai“ pristatymas.

„Esukai“ (nuo žodžio „esu“, „būnu“) parašyti 2014–2021 metais. O knygos pavadinimas – „Džiaugsmynas“ (Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, 2022) – nurodo gyvenimo poziciją, negu užsispyrimą džiaugtis kad ir kas nutiktų. Džiaugsmynas  – kaip raidynas, psalmynas, dienynas, dienų knyga. Džiaugsmo mums visiems taip trūksta. Ne paviršutiniško kikenimo, bet to, kylančio iš egzistencijos gelmių, kurio kūrėjai – ne mes patys.

Knyga sunkiai apibrėžiama, bet kartu įkvepianti, unikali šių dienų kontekste, nes visgi yra apie tikėjimą, tikėjimo santykį. Patirtiniai dalykai, rašytojos balsas, kalbantis apie džiaugsmą, kurio ištakos ne žmogaus prigimtyje ar spazmuose būti (atrodyti)  laimingam.  

Knyga ne „koučeriui“. Bet gali būti, kad padės.

Laura Sintija Černiauskaitė – prozininkė, dramaturgė, vienuolikos knygų autorė, šešių literatūros premijų laureatė (tarp jų – ES literatūros premija už romaną „Kvėpimas į marmurą“, Berlyno teatro festivalio pjesių mugės pirmasis prizas už pjesę „Liučė čiuožia“). Jos kūriniai versti į pagrindines Europos kalbas, o pjesės statytos Lietuvoje ir kitose Europos šalyse.

Kviečiame! Bus galima pasikalbėti su rašytoja ir įsigyti knygų.

Pranešimą paskelbė: Edita Majauskaitė, Kauno apskrities viešoji biblioteka
Susitikimas su rašytoja Laura Sintija Černiauskaite 22 ir knygos pristatymas

Facebook Comments