Su sindikato bilietu loterijoje „EuroMillions“ dalyvavę žaidėjai pasidalino 143 milijonus eurų

Tarptautinėje loterijoje „EuroMillions“ žaidėjų grupė, kurią sudarė 165 Belgijos kaimelio gyventojai, laimėjo pagrindinį prizą – daugiau nei 143 milijonus eurų. Laimėtojai loterijoje dalyvavo visame pasaulyje vis labiau populiarėjančiu žaidimo būdu – sindikatu. Taigi jie žaidė su bendru bilietu ir lygiomis dalimis dalinosi tiek jo kainą, tiek įspūdingą laimėjimą.

Kaip praneša naujienų portalas bbc.com, laimėtojų reakcijos varijavo nuo santūraus džiaugsmo iki visiškos euforijos. Kai kuriems iš grupės žinią apie laimėjimą teko pakartoti po penkis, šešis kartus, nes šie niekaip negalėjo patikėti.

Ši belgų kompanijos sėkmės istorija dar kartą atkreipė dėmesį į galimybę loterijose dalyvauti dalinantis bilietais. Lietuviams tokį žaidimo variantą – sindikatą – jau kurį laiką siūlo tarptautinės loterijos „Vikinglotto“ bei „Eurojackpot“. O nuo šių metų pabaigos žaisti grupėmis jau gali ir žinomiausios lietuviškos loterijos „Teleloto“ dalyviai.

„Mūsų tautiečiai vis dažniau renkasi šį žaidimo būdą. Priežastys paprastos – žaidžiant grupėje galima leisti sau įsigyti daugiau bilietų ir taip padidinti  šansus laimėti. Pavyzdžiui,  „Teleloto“ sindikatu su vienu bilietu žaidžia dešimt žmonių, tai reiškia, kad bilieto kaina dalinama į dešimt dalių. Todėl už 6 eurus sindikatu galima įsigyti 30 „Teleloto“ bilietų, o už 10 eurų – 50 bilietų“, – detalizuoja loterijas organizuojančios įmonės „Olifėja“ marketingo vadovė Renata Mozuraitė.

Žaidžiant sindikatu dalyvius sugrupuoja ir bendrų bilietų skaičių derinius sugeneruoja kompiuterinė programa.

„Viską lemia atsitiktinumas. Štai, pavyzdžiui, „Vikinglotto“ loterijoje sindikatu daugiau nei 20 tūkstančių eurų laimėjo dešimties lietuvių grupė. Jie vieni kitų nepažįsta, yra iš skirtingų šalies kampelių, tačiau žaidė su tuo pačiu, atsitiktine tvarka sugeneruotu skaičių deriniu. Bene kiekvieną savaitę turime tokių grupinės sėkmės pavyzdžių. Tikimės, jog greitu metu lietuvius, žaidžiančius sindikatu, ištiks ir tokio masto laimėjimas – kaip kad ištiko belgus“, – sako R. Mozuraitė.

„Vikinglotto“ žaidėjai sindikatu gali rinktis 30 bilietų rinkinį už 6 eurus arba 75 bilietų rinkinį – už 15 eurų.

„Eurojackpot“ žaidėjai sindikatu gali rinktis 30 bilietų rinkinį už 9 eurus, 50 bilietų rinkinį už 15 eurų arba 70 bilietų rinkinį – už 21 eurą.

„Teleloto“ žaidėjai sindikatu gali rinktis 30 bilietų rinkinį už 6 eurus, 50 bilietų rinkinį už 10 eurų arba, tik iki gruodžio 31 dienos, 100 bilietų rinkinį už 20 eurų.

Žaisti grupėmis gali tik bilietus perkantys internetu – svetainėje loto.lt.

Pranešimą paskelbė: Brigita Katinaitė, UAB „Perlas Network”

Facebook Comments