Stilistės ir Vikorijos Siegel patarimai šventiniam garderobui: neužmirškite savitumo

„Kalėdos ir Naujieji – laikas, kai norisi spindėti”, – kalbėdama apie ryškiausių metų vakarėlių nuotaiką bei aprangą sako socialinių tinklų žvaigždė Viktorija Siegel. Tūkstančių sekėjų stebima mergina šioms progoms stengiasi vengti tamsių spalvų, išimtį taikydama tik blizgioms suknelėms. „Newmood“ stilistės Astos Nevedomskytės teigimu, toks V. Siegel pasirinkimas darniai žengia su šventinės mados tendencijomis. Šventėms ji pataria puoštis blizgiais drabužiais, tačiau gerai apgalvoti aksesuarus, antraip plonytė kičo riba gali būti peržengta.

Stilius pabrėžia asmenybę, todėl nepraraskite savitumo

Siegel pasakoja, kad blizgesys bei pakilumas jai yra neatsiejami nuo gražiausių žiemos švenčių. Tad joms besipuošdama, mergina vengia ir tamsių, ir pastelinių spalvų – vietoje to, renkasi rečiau dėvimas raudoną, geltoną, auksinę bei sidabrinę.

„Pernai švenčių metu puošiausi sidabrine žvynelių suknele su juodomis žvaigždutėmis. Na, o šiemet suplanuoti įvaizdžio dar nespėjau – darbas darbą veja! Visgi, šventinis stilius man nėra didelis iššūkis. Neturiu įpročio visą dieną lakstyti po parduotuves ir ieškoti konkretaus modelio suknelės su konkrečiomis sagutėmis. Pamatau, kas patinka, pasimatuoju, pagalvoju „O, kaip gerai!“ ir imu. Pagrindinis kriterijus – su rūbu turiu jaustis savimi“, – sako V. Siegel.

Pašnekovės teigimu, apranga skirta pabrėžti asmenybę, todėl mergina nesistengia kopijuoti kitų įvaizdžių.

„Sulaukiu sekėjų klausimų, kaip derinti rūbus ar jų spalvas. Visada patariu ieškoti savo stiliaus, rinktis tai, kas patinka, ir neprarasti savitumo. Pati atsižvelgiu į mados tendencijas, tačiau pirmenybę teikiu man patogiems, kokybiškiems ir gražiems daiktams”, – apie šventinį ir kasdienį stilių kalba V. Siegel. 

Blizgūs žvyneliai ir kokteilinės suknelės – kiekvienų metų klasika

„Newmood“ stilistė A. Nevedomskytė pritaria, kad šventinį įvaizdį visų pirma kuria pakili nuotaika ir gera savijauta, o tai natūraliai žadina norą suspindėti.

„Parduotuvių lentynose jau pastebėjome blizgučiais žibančių drabužių pagausėjimą. Šie metai – ne išimtis. Dominuoja žvyneliais siuvinėtos palaidinės, suknelės ar net megztiniai. Šiemet ypač madingi blizgaus audinio dviejų dalių kostiumėliai.“ – teigia stilistė.

Jei pastarieji – ne jums, A. Nevedomskytė primena, kad šventinį spindesį gali sukurti ir trumpo ar vidutinio ilgio kokteilinė suknelė. 

„Pasirinkti įvaizdį lengviau, kai atsižvelgiame į vakarėlio kvietime nurodytą aprangos kodą arba sumanytą temą. Jei jų nėra, galime puoštis taip, kaip norisi. Svarbiausia – jaustis patogiai”, – sako „Newmood“ įvaizdžio specialistė. 

Atidumas detalėms ir sumanus stiliaus planavimas

Stilistė pataria nepamiršti vienos svarbios taisyklės – išlaikyti saiką svarbu renkantis ne tik kasdienį, bet ir šventinį garderobą. Stilingą blizgesį ir kičą gali skirti vos vienas žingsnis.

„Perlenkti lazdos blizgučiais ir spalvų gausumu nereikėtų. Jei renkatės blizgų šventinį drabužį, patarčiau segėti minimalistinius aksesuarus arba išvis jų atsisakyti. Ši stiliaus taisyklė galioja ir spalvoms. Nusprendus rinktis blizgią palaidinę, kelnės ar sijonas turėtų būti ramesnių spalvų. Tas pačias taisykles taikykite ir avalynei, o prie šventinės aprangos venkite ilgaaulių batų”, – teigia A. Nevedomskytė.

Stilistė kartu atkreipia dėmesį, kad Kalėdos praeis, o šventinė apranga – liks. Tad įvaizdį planuoti galima sumaniai, pirkinius renkantis galvojant ir apie kitas progas. 

„Patarčiau atkreipti dėmesį į drabužio, pavyzdžiui, suknelės, ilgį. Įvertinkite, ar jis tiks dėvėti tiek su aukštakulniais, tiek batais žemu padu. Jei audinys bei jo spalva – neiššaukiantys, o modelis klasikinis, jis tiks ir kitoms progoms. Tokį rūbą galėsite derinti su švarku, megztiniu, odine striuke ar džinsiniu švarkeliu”, – primena stilistė.

Pranešimą paskelbė: Greta Šimonėlytė, UAB „INK agency“
Stilistės ir Vikorijos Siegel patarimai šventiniam garderobui: neužmirškite savitumo

Facebook Comments