Slidinėjimo sezono metu Wizz Air skraidins iš Vilniaus į Grenoblį: žiemos sporto entuziastai bilietus gali įsigyti jau dabar

Vilnius, Liepos 30 d. Sparčiausiai auganti ir tvariausia itin žemų kainų Europos oro linijų bendrovė Wizz Air skraidys nauju maršrutu iš Vilniaus į Grenoblio oro uostą netoli Liono (Prancūzija). Pirmasis skrydis numatytas 2023 m. sausio 7 d., lėktuvai į Prancūziją kils kartą per savaitę kiekvieną šeštadienį iki slidinėjimo sezono pabaigos. Bilietų skrydžiams galima įsigyti jau dabar bendrovės interneto svetainėje www.wizzair.com arba naudojantis „Wizz Air“ mobiliąja programėle. Jų kainos prasideda nuo 49,99 Eur*.

Lionas yra trečias pagal dydį Prancūzijos miestas, įsikūręs įspūdingoje vietoje tarp dviejų kalvų ir dviejų upių, vos už valandos kelio nuo Grenoblio oro uosto. Keliautojus iš viso pasaulio čia atvilioja išskirtinė kultūra ir garsioji prancūzų virtuvė, o šaltuoju sezonu čia netrūksta žiemos sporto gerbėjų. Daugiau nei 2000 metų istoriją skaičiuojantis Lionas žavi istorijos ir architektūros mylėtojus: dalis miesto centro įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, Lionas vadinamas antruoju svarbiausiu Europoje Renesanso miestu po Venecijos. Miestas įsikūręs itin patogioje lokacijoje, iš kurios vos per 1,55 val. galima traukiniu pasiekti Paryžių, o per 1,20 nukeliauti į Marselį Viduržemio jūros pakrantėje. Be to, tai – vienas strategiškai geriausių taškų žiemos sporto entuziastams, iš Liono slidinėjimo kurortus Alpėse automobiliu galima pasiekti per mažiau kaip 2 valandas.

„Džiaugiamės Lietuvos klientams slidinėjimo sezonui galėdami pasiūlyti šią naują kryptį į Prancūzijos Alpes. Tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Grenoblio oro uostą, patogiai įsikūrusį tarp Grenoblio ir Liono, puikiai tinka žiemos atostogų sezonui visiems, kas nori patyrinėti šiuos du miestus ir pasimėgauti žiemos malonumais Prancūzijos Alpėse.“, – sako Zsuzsa Trubek, Wizz Air korporatyvinės komunikacijos vadovė.

Wizz Air visiems keleiviams pataria į savo rezervaciją įtraukti WIZZ Flex paslaugą. Pasirinkę šią paslaugą keleiviai gali būti tikri, kad pasikeitus aplinkybėms ar prireikus keisti skrydžio datą ar tikslą, jie tai galės padaryti bet kuriam pasirinktam skrydžiui.

Wizz Air kryptis iš Vilniaus į Lioną:

Kryptis

Pradžia

Kaina nuo*

Vilnius – Grenoblis

Sausio 7, 2023

49,99 Eur

*Kaina į vieną pusę, įskaitant mokesčius ir rankinį bagažą, kurio matmenys neviršija 40 x 30 x 20 cm. Kito dydžio lagaminui ir registruotam bagažui taikomi papildomi mokesčiai. Kainos taikomos tik per wizzair.com ir mobiliąją programėlę užsakytiems skrydžiams. Vietų skaičius nurodytomis kainomis yra ribotas.

Apie Wizz Air

Wizz Air – sparčiausiai auganti ir tvariausia pigių skrydžių oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 161 Airbus A320 ir Airbus A321 orlaivių parką. Įmonės aviacijos profesionalų komanda užtikrina aukščiausios kokybės paslaugas ir itin žemas bilietų kainas. Dėl šių priežasčių F22 finansiniais metais, kurie baigėsi 2022 m. kovo 31 d., Wizz Air rinkosi 27,1 mln. keleivių. Bendrovės akcijos kotiruojamos Londono vertybinių popierių biržoje su WIZZ ženklu. Airlineratings.com, vienintelė pasaulyje saugos ir produktų reitingų agentūra, įmonę neseniai įtraukė į saugiausių oro linijų dešimtuką, o ATW kompaniją paskelbė  2020-ųjų „Metų  aviakompanija“ – tai aukščiausias įvertinimas, kurį gali gauti oro bendrovė ar asmuo už puikius rezultatus, inovacijas ir aukščiausio lygio aptarnavimą.

 

Daugiau informacijos:

Agnė Jašinskienė / UAB „Adverum“ / +370 63844374

Follow us on Instagram: @wizzair

Follow us on Facebook: @wizzair

Follow us on Twitter: @wizzair

Pastabos redaktoriams:

  • Visi Wizz Air skrydžiai vykdomi Airbus A320 orlaiviais, turinčiais 180 vietų, A321 orlaiviais, kurie turi 230 vietų, Airbus A320neo orlaiviais su 186 vietomis ir Airbus A321neo lėktuvais, kuriuose įrengtos 239 vietos.
  • Naudoti skirtų orlaivių, įgulos nuotraukų ir logotipų, rasite čia: http://wizzair.com/en-GB/press

 

Pranešimą paskelbė: Giedrė Dudavičiūtė, UAB ADVERUM

Facebook Comments