Siuntos Lietuvoje: populiarus ir praktiškas sprendimas

Siuntos

Lietuvoje išpopuliarėjus el. prekybai, kartu didžiulio populiarumo sulaukė ir siuntos Lietuvoje. Tai nulėmė ir gerokai didesnio kurjerių asortimento susiformavimą. Dabartinėje siuntų pristatymo paslaugų rinkoje veikia ne viena kurjerių bendrovė, galinti pasiūlyti patikimas, greitas, saugias ir patogias kurjerių paslaugas.

Didelė kurjerių pasiūla

Kadangi siuntų pristatymo paslaugas siūlančių įmonių Lietuvoje yra ne viena, prireikus pasinaudoti kurjerių paslaugomis gali kilti ne vienas klausimas. Didelė pasiūla ne visuomet palengvina vartotojų pasirinkimą. Būtent dėl šios priežasties naudinga pasinaudoti tokiomis platformomis kaip „Siųsk24.lt“, kuriose yra siūlomas labai platus tiek Lietuvos, tiek ir tarptautinių kurjerių asortimentas.

Pastarosios platformos pagalba vietoje ilgai trunkančių ir varginančių paieškų galima akimirksniu pasirinkti kurjerių bendrovę, kuri jūsų siuntas gali pristatyti pačiomis palankiausiomis sąlygomis. Tai eliminuoja būtinybę lankytis kiekvienų kurjerių tinklalapiuose ir bandyti atrasti jums aktualią informaciją. Į sistemą suvedus siuntos duomenis ir adresatus, jums bus atrinkti palankiausi siuntų pristatymo paslaugų teikėjų pasiūlymai, iš kurių jums beliks pasirinkti tinkamiausią variantą.

DPD, Omniva, LP Express ir kitos bendrovės

Jei norite, kad siuntos būtų pristatytos Lietuvoje, tuomet jūs galite rinktis iš DPD siuntų, Lietuvos pašto siuntų, LP Express ar Omniva paštomatų. Didelė skirtingų bendrovių pasiūla užtikrina labai konkurencingą ir vartotojams palankią aplinką, kuri leidžia sulaukti profesionalių ir už sąžiningą kainą siūlomų siuntų pristatymo paslaugų. Nebėra jokios galimybės permokėti, jei galima lengvai palyginti skirtingų kurjerių pasiūlymus, pasirenkant jums palankiausią.

Minėtame portale esančioje siuntų kainos skaičiuoklėje galima iš anksto sužinoti konkrečias siuntų pristatymo kainas. O pasirinkus vienus ar kitus jums tikusius kurjerius, galite visą siuntos gabenimo laikotarpį matyti, kaip keliauja siunta ir kur konkrečiu laiku ji yra. Tai siuntų pristatymo paslaugoms suteikia dar daugiau saugumo ir skaidrumo. Ši galimybė taip pat yra labai patogi ir tuomet, jei ne tik siuntos siuntėjas, tačiau ir būsimas siuntos gavėjas nori matyti, kaip keliauja jo siunta.

Taigi, vietoje sudėtingo ir varginančio kurjerių pasirinkimo, šiandien galima gerokai lengviau pasinaudoti siuntų pristatymo paslaugomis visoje Lietuvoje ir užsienyje.

Facebook Comments