Šių metų vasarį pajuskite meilę ir aistras per „Disney+“!

Artėjant Valentino dienai „Disney+“ jums siūlo naujausius ir pripažintus filmus bei serialus, tarp kurių neseniai išgarsėjęs serialas „Fleišmanas turi problemų“ su aistringomis ir emocingomis santykių peripetijomis, prieš kelis mėnesius Lietuvos kino teatruose rodytas naujausias režisieriaus Ryano Cooglerio filmas „Juodoji pantera: Vakanda amžiams“ ir filmų „Kovos klubas“, „Keista Bendžamino Batono istorija“ ir „Mergina su drakono tatuiruote“ režisieriaus Davido Fincherio naujausias darbas – intriguojantis mistinis trileris „Dingusi“.

„Disney+“ dovana prenumeratoriams – pripažinto filmo tęsinys

Septyniems Oskarams nominuoto bei tris apdovanojimus laimėjusio filmo „Juodoji pantera“ tęsinys pagaliau jūsų namuose ir tik per „Disney+“! Po tragiškos aktoriaus Chadwicko Bosemano, kuris 2018 m. filme vaidino pagrindinį vaidmenį, mirties buvo neaišku, ar tęsis šis „Marvel“ komiksų ekranizacijų rinkinys, tačiau 2022 m. „Juodoji pantera: Vakanda amžiams“ (Black Panther: Wakanda forever) pasaulyje užėmė šeštą vietą pelningiausių metų filmų sąraše. „Marvel Studios“ filme „Juodoji pantera: Vakanda amžiams“ herojai kovoja, kad apsaugotų savo tautą nuo pasaulio jėgų įsikišimo po karaliaus T’Challa’os mirties. Vakandos gyventojams stengiantis pradėti kitą etapą, herojai turi susivienyti ir nutiesti naują kelią Vakandos karalystei.

Neeilinė santykių skaitmeniniame amžiuje drama

Filme „Fleišmanas turi problemų“ (Fleishman in trouble) pasakojama apie neseniai išsiskyrusį 41-erių Tobį Fleišmaną (Jesse Eisenbergas), kuris pasineria į drąsų, naują internetinių pažinčių pasaulį ir patiria tokią sėkmę, kokios niekada neturėjo jaunystėje. Tačiau vos prasidėjus pirmajai seksualinės laisvės vasarai jo buvusi žmona Reičelė (Claire Danes) dingsta, palikdama jį su vienuolikmete Hana (Meara Mahoney Gross) ir devynmete Solly (Maxim Swinton) ir be jokios užuominos, kur ji yra ir ar planuoja grįžti. Derindamas vaikų auklėjimą, galimą paaukštinimą ligoninėje, kurio jau seniai laukia, ir susitikimus su visomis Manhatano patraukliomis moterimis, jis supranta, kad niekada nesugebės išsiaiškinti, kas nutiko Reičelei, kol pagaliau nesugebės pripažinti, kas apskritai nutiko jų santuokai.

Naujausi filmai ir serialai – tik per „Disney+“

 „Disney+“ šį vasarį siūlo įvairios tematikos filmų ir serialų. Jau nuo vasario vidurio stebėkite, kaip išleidžiamas repo muzikos grupės „Wu-Tang Clan“ debiutinis albumas, kuris nulemia jų sėkmę, ir kaip kilusius iššūkius įveikia kiekvienas grupės narys seriale „Wu-Tang: Amerikietiškoji istorija S3“ (An American Saga S3). Mistinių filmų gerbėjams patiks komedija apie antgamtinius sugebėjimus turinčius paauglius „Darby ir mirusieji“ (Darby and the Dead). Stebėkite pagrindinės veikėjos gyvenimą iš arti: ji dirba dvasine pasiuntine nuo tada, kai jaunystėje patyrė grėsmę gyvybei ir įgijo gebėjimą matyti mirusius žmones.

Tobulai anti-valentiniškai

Nors vasarį „Disney+“ didelį dėmesį skiria romantikai, tačiau nesusirgusiems meilės liga siūlomi filmai apie iššūkių kupiną gyvenimo pusę. Jau dabar „Disney+“ žiūrėkite režisieriaus Davido Fincherio mistinį trilerį „Dingusi“ (Gone girl), kuriame vaidina garsiausi Holivudo veidai: Benas Affleckas, Rosamund Pike, Neils Patrickas Harris ir kiti. Vertas dėmesio ir 2015 m. kanadiečio režisieriaus Jean-Marc Vallee „Oskarui“ nominuotas filmas „Laukinė“ (Wild), kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Reese Witherspoon. O kaip internetiniai sekliai naudoja savo pirštų atspaudus, DNR duomenų bazes ir socialinės žiniasklaidos galią, kad išspręstų baisiausias, paslaptingiausias ir keisčiausias žmogžudystes, žiūrėkite mini seriale „Mirties tinklas“ (Web of Death).

„Disney+“ kanalu žiūrėkite naujausius „Disney“, „Pixar“, „Marvel“, „Star Wars“, „National Geographic“, „Star“ ir „Disney+ Originals“ serialus ir filmus.

Pranešimą paskelbė: PR Service, PR Service

Facebook Comments