Šį šeštadienį keliuose pamačius judantį spec transportą, prašo gyventojų neišsigąsti

Šį šeštadienį keliuose pamačius judantį spec transportą, prašo gyventojų neišsigąsti – į gyventojams skirtą renginį “ARMYDAY FEST 2” keliaus VST šarvuotis, Policijos mobilioji kuopa ir…. daug kitų tarnybų

Jei dar nežinote, ką veiksite šį šeštadienį? Kviečiame atvykti į Vilniaus rajone organizuojamą festivalį. Sužinokite apie karybą, saugumą, pasimėgaukite pramogomis ir, svarbiausia, praleiskite puikų laiką su šeima, draugais ar artimaisiais!

„Šių metų festivalio tikslas – dar labiau priartėti prie žmonių, pasiūlyti jiems daugiau pramogų, atrakcijų, veiklų ir, žinoma, patogumo“, – pasakoja Mindaugas Kazimieras Pocius, vienas iš festivalio organizatorių. Jis pastebi, kad pernai renginio epicentre buvo Lietuvos kariuomenė, o šiemet dalyvių sąrašas išsiplėtė. Prie „Armyday Fest 2“ jungiasi Lietuvos vidaus saugumo tarnybos, privatūs verslai, fondai. Todėl įdomybių bus su kaupu: nuo dronų šou, įvairiausios karinės technikos ekspozicijų, iki galimybės patiems „pačiupinėti“ istorinius ir modernius ginklus, susipažinti su karybos istorija, šiuolaikiniais tarnybų darbo metodais.

Festivalio metu galėsite paragauti ir garsiosios „Armyday“ grikių košės: „Apie ant malkų virtą košę tikriausiai girdėjo visa Lietuva“, – juokiasi M. K. Pocius ir užtikrina, maisto tikrai nepritrūks. Jei ne košės, tai įvairiausių kariškų troškinių, mėsos ir kt.

Beje, tikriausiai atkreipėte dėmesį, jog festivalio organizatorius užsiminė apie dar didesnį patogumą svečiams. Žodžiais M. K. Pocius tikrai nesimėto. Ką tarė, tą ir padarė: „Drauge su partneriais CRAMO praplėtėme parkingą nuo 200 iki 500 vietų. Todėl šiais metais pasistatyti automobilį bus kur kas paprasčiau ir patogiau“, – šypteli jis.

Kaip jau užsiminėme, „Armyday Fest 2“ dalyvių sąrašas išties platus. Jei jums aktuali karybos istorija, turėtumėte susižavėti „Varingiu“ – gyvosios istorijos klubu, vienijančiu žmones, kurie domisi baltų genčių karyba bei valstybės susikūrimo priešaušriu. „Varingis“, festivalio metu, žada išties įdomią programą, kurios „perliukas“ – kovos. Tikrai bus į ką paganyti akis.

Ne ką mažiau įdomią programą žada ir „Kauno pavieto Laisvieji šauliai“. Išduosime paslaptį – bus visko, net ir patrankos šūvių! O kur dar „Miško broliai“ ir pokario partizanų technika, „Armyday“ amžiaus tiras su įvairių laikmečių ginklais (nuo peilių, kirvių ir lankų, iki modernių pistoletų ar automatų) ir kt. Turėsite progą prisiliesti prie gyvosios istorijos patys.

„Šiemet festivalį papildo ir Lietuvos policija, kuri pademonstruos savo techniką. Įspūdinga bus ir Viešojo saugumo tarnybos ekspozicija. Ar žinojote, kad jie turi ne ką prastesnį šarvuotį nei Lietuvos kariuomenė? Valstybinė priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praves pasiruošimo „X dienai“ paskaitą. O kur dar Pasienio tarnyba su savo technika…“, – pasakoja festivalio organizatoriai ir priduria: „Prie festivalio prisijungia ir organizacija „Maži, bet stiprūs“, žadanti parodyti šiuolaikinius dronus bei pademonstruoti, ką jie sugeba“.

11.00 – Renginio pradžia
12.00 – Kauno pavieto laisvieji šauliai iššauna renginio pradžios salvę
12.10 – dalyvių pristatymas
13.00 – kovos ringe „Varingis”
14.00 – „Maži, bet stiprūs” dronų SHOW
15.30 – Kauno pavieto laisvųjų šaulių programa
16.00 – kovos ringe „Varingis”
16.30 – lankytojų apdovanojimai ir stipriausių, taikliausių rinkimai
18.00 – Renginio pabaiga

Festivalio adresas: Galvės g. 120, Vilnius
Foto, akimirkos iš ARMYDAY FEST 1

Pranešimą paskelbė: Mindaugas Pocius, A-Projektas

Facebook Comments