Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Šeimoms skirtas projektas „Operacija ŠEIMA“ sugrįžta

Šeimoms skirtas projektas „Operacija ŠEIMA“ grįžta į Kauno apskrities viešąją biblioteką su dar smagesnėmis bei įdomesnėmis veiklomis ir mažiems, ir dideliems bibliotekos bičiuliams. Projekto metu paskaitas tėvams apie vaikų ugdymą, auklėjimą ir psichologiją skaitys psichologės Aušros Kurienės vadovaujamo Paramos vaikams centro psichologės, „YTėvai“ iniciatyvos įkūrėja V. Podelienė, psichologių komanda „Sąmoninga šeima“. Į žaismingus, kūrybingus ir netikėtus susitikimus šeštadieniais šeimas kvies žymūs vaikų rašytojai, dailininkai, iliustratoriai – T. Dirgėla, M. Smirnovaitė, M. Vaicenavičienė, I. Dagilė ir kt.

Pirmoje projekto paskaitoje – pasakojimas apie paauglystę

Dėmesio! Pirmasis projekto renginys – jau antrąjį balandžio šeštadienį! Virtualią paskaitą „Santykis su paaugliais – kaip išeiti iš karo zonos“ balandžio 10 d. 13 val. skaitys Paramos vaikams centro psichologė Veronika Lakis-Mičienė.

„Paauglystės laikotarpis dažnai kelia iššūkių ne tik vaikams, bet ir tėvams. Tai pokyčių metas, kai keičiasi paauglio kūnas, mąstymas, elgesys, o tėvams nėra lengva tinkamai reaguoti į vaiko pasikeitimus ir išlaikyti stiprų ryšį. Paskaitoje bus aptariama, kodėl svarbu suprasti paauglio elgesį, kaip reaguoti į jo emocijų proveržius ir provokuojantį elgesį, kokio bendravimo paauglys tikisi iš suaugusiųjų“, – pirmosios projekto paskaitos temą pristato psichologė V. Lakis-Mičienė.

Tiesioginę paskaitos transliaciją kviečiame žiūrėti Kauno apskrities viešosios bibliotekos Facebook paskyroje.

Tėvams – praktinis seminaras apie TikTok, Snapchat ir kitas programėles

Norite geriau suprasti, kodėl Jūsų vaikas daug laiko praleidžia internete ir ką jis ten veikia? Nerimaujate, kad jūsų atžala priklausoma nuo mobiliojo telefono, kompiuterio ar planšetinio kompiuterio? Šiuos klausimus balandžio 24 d. 11 val. gvildensime seminare „Vaikų ir paauglių naudojimasis medijomis“, kurį ves psichologių komanda „Sąmoninga šeima“ – Miglė Motiejūnė ir Gintė Jaseliūnaitė.

„Šis seminaras padės atrasti priežastis, kodėl vaikai daug laiko praleidžia internete. Renginio metu pristatysime dažniausiai naudojamas vaikų ir paauglių programėles (TikTok, Snapchat, Instagram) bei aktyviai su tėvais jas tyrinėsime, diskutuosime. Atsakysime ir į klausimą, kaip atskirti, kada vaikų skiriamas laikas informacinėms technologijoms jau tampa priklausomybe“, – apie seminarą tėvams pasakoja komandos „Sąmoninga šeima“ psichologės.

Nuotolinis, patirtimi paremtas seminaras vyks Zoom platformoje. Dalyvių skaičius ribotas, būtina registracija čia.

Nuotoliniai renginiai tėvams taip pat vyks ir du gegužės šeštadienius, tad kviečiame sekti projekto informaciją ir nepraleisti naudingų, prasmingų ir intriguojančių užsiėmimų. Informaciją apie kitas projekto „Operacija ŠEIMA“ veiklas rasite interneto svetainėje kvb.lt, bibliotekos Facebook paskyroje.

Projektą iš dalies finansuoja: Lietuvos kultūros taryba. Projektą remia: INIT. Projekto partneris: Maironio lietuvių literatūros muziejus.

Pranešimą paskelbė: Diana Poliakovaitė, Kauno apskrities viešoji biblioteka

Facebook Comments