Seimo taurė maratone – Krašto apsaugos ministerijos komandai

2022 m. rugsėjo 11 d. pranešimas žiniasklaidai

  

Šiandien Vilniuje vykusiame bėgimo renginyje „RIMI Vilniaus maratonas“ Seimo Pirmininko pavaduotojas Paulius Saudargas įteikė Seimo taurę Krašto apsaugos ministerijai, kuri tarp valstybės institucijų subūrė didžiausią bėgikų komandą.

Rungtis dėl Seimo įsteigto apdovanojimo nuo 2011 m. kasmet pakviečiamos valstybės institucijos ir ambasados. Didžiausioje Lietuvoje bėgimo šventėje Seimas ir šiemet sudarė komandą, kuriai atstovavo parlamento nariai ir Seimo kanceliarijos darbuotojai.

Katedros aikštėje įsikūrusiame renginio miestelyje maratono dalyviai ir svečiai galėjo išbandyti Seimo erdvėje siūlomas veiklas. Čia buvo galima susipažinti su Seimo veikla, daugiau sužinoti apie piliečių galimybes dalyvauti teisėkūros procese, pasitikrinti savo žinias apie parlamentarizmo istoriją ir Lietuvos valstybingumo raidą, nusistatyti savo politines pažiūras interaktyviame žaidime „Politinis kompasas“ ir laimėti įvairių prizų.

Seimo nariai ir Seimo kanceliarijos darbuotojai aktyviai įsitraukia į panašias akcijas: dalyvauja dviračių, bėgimo maratonuose, krepšinio, šachmatų turnyruose ir kituose sporto renginiuose. Įsitraukdamas į visuomenei skirtus renginius parlamentas pristato atvirą ir su piliečiais bendradarbiaujančią instituciją.

Pranešimą paskelbė: Nerijus Vėta, Lietuvos Respublikos Seimas

Facebook Comments