Seimo komandai – trečia vieta žingsniavimo renginyje „Ėjimas“

2022 m. rugsėjo 25 d. pranešimas žiniasklaidai

  

Seimo komanda šiandien vykusiame aktyvaus laisvalaikio praleidimo renginyje „Ėjimas“ iškovojo trečią vietą.

Į žingsniavimo šventę susibūrę beveik 70 Seimo kanceliarijos darbuotojų dar kartą patvirtino sveikos gyvensenos principus puoselėjančios institucijos vardą. Pernai vykusiame pirmajame „Ėjimo“ renginyje Seimo bendruomenė iškovojo gausiausios komandos titulą.

Taip pat didžiulio renginio dalyvių ir svečių srauto sulaukė Seimo rūmų Didžiajame kieme įsikūrusi Seimo erdvė. Jos lankytojai buvo supažindinami su Seimo veikla ir piliečių galimybėmis dalyvauti teisėkūros procese. Lankytojai galėjo pasitikrinti žinias apie parlamentarizmo istoriją ir Lietuvos valstybingumo raidą bei nusistatyti savo politines pažiūras interaktyviame žaidime „Politinis kompasas“. Visi Seimo erdvės svečiai, atsakę į pateiktus klausimus, buvo apdovanoti įvairiais suvenyrais.

Renginio „Ėjimas“ tikslas – skatinti didesnę fizinio aktyvumo plėtrą ir formuoti teisingus sveikos gyvensenos įpročius, kad fizinis aktyvumas taptų kasdienio žmogaus gyvenimo ritmo dalimi.

Seimo nariai ir Seimo kanceliarijos darbuotojai aktyviai įsitraukia į panašias akcijas: dalyvauja dviračių, bėgimo maratonuose, krepšinio, šachmatų turnyruose ir kituose sporto renginiuose. Įsitraukdamas į visuomenei skirtus renginius parlamentas pristato atvirą ir su piliečiais bendradarbiaujančią instituciją.

 

Daugiau renginio nuotraukų čia.

Pranešimą paskelbė: Nerijus Vėta, Lietuvos Respublikos Seimas

Facebook Comments