Seimo komanda startuos Vilniaus maratone

2022 m. rugsėjo 9 d. pranešimas žiniasklaidai

  

Rugsėjo 11 d., sekmadienį, 8.30 val. Vilniaus Katedros aikštėje startuos „RIMI Vilniaus maratonas“, kuriame tradiciškai dalyvaus ir Seimo komanda, subūrusi Seimo narius ir Seimo kanceliarijos darbuotojus. Didžiausioje Lietuvoje bėgimo šventėje Seimas dalyvauja nuo 2011 m.

Kaip ir kasmet, Seimas pakvietė bėgikus entuziastus iš valstybės institucijų ir ambasadų kovoti dėl Seimo taurės, kuri bus įteikta gausiausią komandą subūrusiai institucijai. 17.30 val. Seimo įsteigtą apdovanojimą įteiks Seimo Pirmininko pavaduotojas Paulius Saudargas.

Katedros aikštėje įsikursiančiame renginio miestelyje maratono dalyvių ir svečių lauks Seimo erdvė. Joje visi kviečiami susipažinti su Seimo veikla, daugiau sužinoti apie piliečių galimybes dalyvauti teisėkūros procese, pasitikrinti savo žinias apie parlamentarizmo istoriją ir Lietuvos valstybingumo raidą, nusistatyti savo politines pažiūras interaktyviame žaidime „Politinis kompasas“ ir laimėti įvairių prizų.

Seimo nariai ir Seimo kanceliarijos darbuotojai aktyviai įsitraukia į panašias akcijas: dalyvauja dviračių, bėgimo maratonuose, krepšinio, šachmatų turnyruose ir kituose sporto renginiuose. Įsitraukdamas į visuomenei skirtus renginius parlamentas pristato atvirą ir su piliečiais bendradarbiaujančią instituciją.

Pranešimą paskelbė: Nerijus Vėta, Lietuvos Respublikos Seimas

Facebook Comments