Savaitgalį Šiauliuose – ilgiausias „McDrive“ su kvietimu pakeliauti

Atvažiuoti automobiliu mėgstamo maisto ir gėrimų gali būti įsimintinas nuotykis: greitojo aptarnavimo restoranų tinklas „McDonald’s“ savo lankytojams Šiauliuose suteikia išskirtinę patirtį – ilgiausią „McDrive“. Rugsėjo 23–25 dienomis prie Šiaulių arenos bus laukiami visi, kurie pasiilgo „McDonald‘s“. Greitojo aptarnavimo restoranų tinklas kraustynes pradėjo rugpjūčio mėnesį – jau netrukus atidarys restoraną naujoje Šiaulių vietoje ir visi lankytojai galės naudotis naujausiomis tinklo inovacijomis.

„Iš Šiaulių per Lietuvą nusidrieks ilgiausias „McDrive“ – kviečiame visus leistis į smagią kelionę. Šiauliuose užsisakę maistą mūsų lankytojai patiekalus ir gėrimus galės atsiimti kitame Lietuvos mieste. Taip „McDonald’s“ primena savo bendruomenei, kad visada esame kartu, dalinamės gera nuotaika bei kuriame malonias akimirkas. Joks atstumas mums – ne kliūtis. Savo lankytojų Šiauliuose mes pasiilgome taip pat, kaip ir jie – mūsų restorano“, – teigia Vladimir Janevski, „McDonald‘s“ restoranus Lietuvoje valdančios UAB „Premier Restaurants“ generalinis direktorius.

Išskirtinė „McDonald’s“ akcija prie Šiaulių arenos prasidės penktadienį ryte ir tęsis iki sekmadienio vakaro. Tris rugsėjo dienas iš eilės šiame „McDrive“ nuo 10 val. iki 20 val. vienas žmogus galės užsisakyti po didelį kompleksą ir desertą. Tad kuo gausesnis bus automobilio ekipažas, tuo labiau pasiseks – pirmi 50 automobilių per dieną užsakymus gaus nemokamai, o visi kiti – su 50 proc. nuolaida. Patys „McDonald‘s“ lankytojai galės nuspręsti, kuriame iš Lietuvoje veikiančių „McDonald’s“ restoranų su „McDrive“ paslauga, jie norės atsiimti savo užsakymą. Tą jie galės padaryti per savaitę.

Naujas „McDonald‘s“ restoranas Šiauliuose rengiasi įsikurti Tilžės ir Gardino gatvių sankirtoje. Modernioje per 400 kvadratinių metrų erdvėje bus įdiegtos pačios naujausios „McDonald‘s“ restoranų tinklo inovacijos. Savo lankytojams Šiauliuose restoranas suteiks galimybę užsisakyti mėgstamų patiekalų kasoje arba per savitarnos kasas, taip pat veiks „McCafé“ ir „McDrive“ zonos, bus teikiamos „McDelivery“ maisto pristatymo paslaugos.

Apie „Premier Restaurants“:

Šiuo metu 16 „McDonald‘s“ restoranų ir „McCafé“ kavinėse Lietuvoje dirba daugiau kaip 1 tūkst. darbuotojų, kurie kasdien aptarnauja vidutiniškai apie 24–26 tūkst. lankytojų. Trylika „McDrive“ aptarnavimo vietų leidžia mėgstamiausią maistą ir gėrimus užsisakyti ir atsiimti neišlipant iš automobilio, aštuoniuose restoranuose veikia „McCafé“.

Pranešimą paskelbė: Ieva Zujūtė , UAB „Fabula ir partneriai”

Facebook Comments